18 Mart Çanakkale Zaferi Etkinlik Programı
Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 18 Mart Cuma günü Çanakkale Zaferini anma amacıyla Eğitmen ve Öğrenci Dinletisi Etkinliğimiz yapılacaktır. Etkinliğimiz Bakırköylü İş Adamları Derneğinde (BİAD) saat 19.00’da yapılacaktır. BİAD adresi; “İncirli Caddesi Yeşiladalı sokak No: 2 Bakırköy İSTANBUL / TÜRKİYE” dir. Harita konumu için;
Nar Sanatın bulunduğu sokaktan incirliye doğru giderken ilk sokaktır.
Adres : İncirli Caddesi Yeşiladalı sokak No 2 Bakırköy
Etkinlik Programı şu şekildedir;
AÇILIŞ KONUŞMASI (Naci Özcan)
Reşat Tokatlı
DÜET [Meral Eren (Çanakkale Türküsü – Keman) & Ezgi Fırat & Reşat Tokatlı (Piyano)]
DÜET [Ege Yılmaz (Historia De Un Amoa, L. Miguel) – Reşat Tokatlı (Piyano)]
Özgür Yahya Oruçoğlu & Sena Sevim
DÜET [Özgür Yahya Oruçoğlu (Gitar) & Eylül Gülenç (Flüt)]
Burcu Işıl Oğuz
Zeynep Ceylin Günenç (Orda bir köy var uzakta, Enver Tufan – Etüd, Cornelius Gurlitt)
Reşat Tokatlı
Zehra Mina Fırıncı (Etüd, H. Lemoine)
Aslı Gürbüz
Çağla Gökçen (Old Mcdonalds, John Thompson)
Burcu Işıl Oğuz
DÜET [Merve Ayanoğlu (Samanyolu, Teoman Alpay – Yıldızların Altında, Kaptanzade Ali Rıza Bey) – Erkan Başa]
REŞAT TOKATLI & MURAT HASGÜN DİNLETİ
Zuhal Sevim
Bethany Turley (Melodi, Alexandr Burkard – Menuet, Henry Purce)
Onur Güner
Göksenin Şeylan (La Sautillante, Ferdinando Carulli – Vazgeç Gönül, Zeynep Dizdar)
Ahmet Yiğit Batur (Dalgaların Şarkısı, Enver Tufan – Lokomotif, Enver Tufan)
Erkan Başa
Mert Güneş (Zeybek, Faik Canselen – Bulut Olsam, Salih Aydoğan – Yaşasın Okulumuz, Alman Ezgisi)
Deniz Kaplan (Melodi, Alexandr Burkard – Vals, Selmin Tufan<)
Özgür Yahya Oruçoğlu
DÜET [Rümeysa Demirhan, Tuğba Seher Karanfil – (Vals,Ole Halen – Rumba, Josep Wanders)]
Sena Sevim
Elif Gürel (Lokomotif, Enver Tufan) – Piyano
Zuhal Sevim
Demir Mirza (Gün Doğarken, Minik Kızıldereliler, Balerin – John Thompson)
REŞAT TOKATLI & MURAT HASGÜN DİNLETİ
Onur Güner
Bade Kırkgöz (La Soutillante – Ferdinando Carulli)
Aslı Gürbüz
Sıla Ergün (Ömer Can)
Umut Nişantaş (Hayallerin Eksperi,Kendi Bestesi – Bekle Dedi Gitti, Duman)
Burcu Işıl Oğuz
Berat Şerif Demir (Old Mcdonald, John Thompson – Yankee Doodle, John Thompson)
Reşat Tokatlı
DÜET [Jbid Göktaş (C Sharp Minör Nacturne, F. Chopin – Vals, Evgeny Grinko ) – Reşat Tokatlı (Keman)]
Eren Özden (Skip To My Lou, John Thompson)
Erkan Başa
Burcu Bozkurt (Uzaklar, Göçmen Kular – Enver Tufan)
İdil Deniz Bakır (Lirik, Fikret Amirov – Venedik Gondol, F. Mendolsohn)
Sena Sevim
İlke Güven (Bir Üflersem Düşersin, John Thompson)
REŞAT TOKATLI & MURAT HASGÜN DİNLETİ
Aslı Gürbüz
Ecem Koca (Anlamazdın, Ayla Dikmen)
Zuhal Sevim
Lara Sadi (Allegra, S. Suzuki)
Erkan Başa
Meriç Gürcan (Zeybek, Faik Canselen – Yaşasın Okulumuz, Alman Ezgisi) – Piyano
Su Azra Dayıoğlu (Alsak, Enver Tufan – Orda Bir Köy Var Uzakta, Münir Ceylan) – Piyano
Sena Sevim
Rüzgar Almasulu (Yakarış, Enver Tufan)
Emir Karademir (Çanlar, John Thompson)
Aslı Gürbüz
Sıla Üçtepe (Uzaklar, Enver Tufan)
Burcu Işıl Oğuz
Yasemin Özyiğit (Dolaptaki Sır, Enver Tufan – Aria, Mozart)
DÜET [İklim Keleş (Polonaise, J.S.)]
Onur Güner
Sarp Kılıç (Andontino, Ferdinando Carulli – Studi Per Guitarra, Ferdinando Calluri)
Nima Abdullahi (Dede,Peyman – Trombon Çalgısı, John Thompson)
Reşat Tokatlı
DÜET [Melisa Kaya (Aygız, C. Cihangirov)- Reşat Tokatlı (Piyano)]
Deniz Balcı (Kızıldereli Davulu, John Thompson)
Erkan Başa
Nehir Ergün (Kuş Uçar, Alman Halk Şarkısı – Etüd, Alexandr Burkard – Kalinka, Rus Halk Şarkısı)
Asım Güven Bozkurt (Çanlar Çalıyor – Gün Doğarken – Balerinin Valsi, John Thompson)
Aslı Gürbüz
Ayşe Ela Şenkaya (Tren, John Thompson)
Zuhal Sevim
Demirhan Altındil (Okul Günleri – Kovalamaca, John Thompson)
Tülay Naz Çakır (Etüd 84, Ömer Can)
Burcu Işıl Oğuz
Nil Sahra Aksal (Sinbad – Kalinka – Var-Yok , Y. İman)
Nil Ergün (Aria, W.A. Mozart – Savaş Dansı, Michael AAR)
Aysara Özenç (Nasıl Geçti Habersiz, Zeki Müren – Gnoissienne No.1, Erik Satie)
Not: Dinletimiz ücretsizdir.