Bebeğiniz var fakat sinemaya mı gidemiyorsunuz ? Gidin !

Bebeğiniz var ama ağlamasında veya karnının acıkmasınından ya da mama istemesi ve oynamak istemesi durumunda ne yapacağınızı bilemediğiniz için Sinemaya mı gidemiyorsunuz?

Artık bu konuda “Çare Drogba” değil.

Dikkat sinemada bebek var!  Bağımsız sinema platformu ‘Başka Sinema’ anne ve bebeklerinin birlikte film izleyebileceği seanslar tasarladı.

Sinebebe-Film

Bağımsız sinema platformu ‘Başka Sinema’ anne ve bebeklerinin birlikte gidebileceği seanslar tasarladı. ‘Annelerin bebekleriyle gidebildikleri sinema salonu’ fikrinden yola çıkılarak anne-çocuk-sinematasarlanan seanslarda bebekli anneler vizyona yeni giren filmleri takip edebilecek.

‘Sinebebe’ seansları kapsamında sinema salonunda ışık ve ses tasarımaları bebeklerin ihtiyaçlarına göre ayarlanacak. Anneler 12 aylığa kadar olan bebekleri ile sinema salonuna gelebilecek.

Sinema salonunda bebek arabalarının, bebek ağlamasının, bebeklerin uyumasının, beslenmesinin, hatta oyuncakları ile oynamasının tamamen serbest olacağı gösterimlerin ilki, 25 Mart Salı günü, Beyoğlu Beyoğlu ve Kadıköy Rexx sinemalarında gerçekleştirilecek.

Detaylar için : www.baskasinema.com