Nar Sanat Tiyatrosu sezonu “SIR ” ile açıyor

2013 yılında kurulan NAR SANAT TİYATROSU  2014-2015  Tiyatro sezonunun  ilk oyununu oynamaya hazır. Bu sezon pek çok gençlik ve çocuk oyunun hazırlığını yapan Nar Sanat Tiyatrosu her geçen gün kadrosunu dahada güçlendiriyor.

Oyuncu Halis BAYRAKTAROĞLU yönetiminde ki NAR SANAT TİYATROSU “Çocuk oyunları da dahil olmak üzere pek çok oyunla sezona hazır ilk etapta “SIR” adlı oyunla sahne alacak olan Nar Sanat Tiyatrosu sizleri bekliyor.

Sır Afiş

 

Nar Sanat Tiyatrosu Yöneticisi Halis BAYRAKTAROĞLU “SIR” oyunu ile ilgili olarak şu bilgileri verdi ;

Nar Sanat Tiyatrosu Yöneticisi Halis BAYRAKTAROĞLU

Nar Sanat Tiyatrosu Yöneticisi Halis BAYRAKTAROĞLU

Yaşamları, hayata bakışları ve sahip oldukları imkanlarıyla birbirinin zıttı olan Soner ve Mahirin kimseye söyleyemedikleri bir sırı vardır. Ancak bu sırlarını bir kişi daha bilmektedir.

İlk aşkın duyarlılığı, Arkadaşlık-dostluğun vurgulandığı biraz esprili, biraz gizemli, biraz dramatik biraz da gerilim li bir oyun SIR.. Başka dünyalara duyulan özlem, masum yıllar..

Okulunda başarılı, idealleri olan Sonerin bir gece penceresi tıklatılır, gelen bildiği ama tanımadığı Mahirdir.. Mahir Onu kendisinin gizli yerine götürür ve bir sırrını paylaşır. İstemeyerekte olsa bu Sırrı öğrenen Soner, Mahirle işbirliği yaparak serüvenlerine yol alır.

Dostluğun, arkadaşlığın, Doğayla ilgili duyarlılığın, İlk aşkın, eğitimin öneminin, Ailenin öneminin ve yaşama dair bir çok özelliğin işlendiği Oyunumuzda serüven bir dantela şeklinde işlenmiş seyirci neredeyse her sahnede farklı düşünce ve sürpriz gelişmelere hazırlanmaktadır. Hikayenin dramının arkasından komediye dönülmekte ve seyircinin sıkılması engellenmektedir.

Lise dönemi gençleri için düşünülen oyun aslında genç-yetişkin herkese önemli sorular soran, izlemesi gereken bir oyundur.

Mahir ve Sonerin ortak SIR’ları, acaba onları nerelere savuracak? onları bekleyen sürprizler neler? Melis, Can ve Deli Mehmet bu Sır hakkında ne biliyorlar?

Halis BAYRAKTAROĞLU’nun Yönetmenliğini yaptığı SIR’ın Oyuncu Kadrosu ; Taylan GÜNER, Bülent KESER, İrem MERCAN, Batuhan SONCUL, Cumhur SARI

Hep beraber izleyelim sorulara kendimizden pay çıkartarak cevaplar arayalım mı ?

Daha fazla detay ve tüm oyunlaar  için sitemizi ziyaret edebilirsiniz : http://www.narsanattiyatrosu.com

İyi seyirler.