Nar Sanat olarak yüz yüze eğitimin önemini her fırsatta dile getiriyoruz. Güzel Sanatlar liseleri ve Üniversitelerin peş peşe yaptığı açıklamalar ile yüz yüze eğitim yapılmayacağı uzaktan eğitim ile devam edileceği belirtildi. Nar Sanat olarak yıllardır bir çok öğrencimizi güzel sanatlar, konservatuar ve eğitim fakültelerine hazırlamanın dışında öğrenimi devam eden öğrencilerimize de destek eğitimler sunuyoruz.

Pandemi nedeniyle üniversitelerin uzaktan eğitim kararı sonrası öğretmenlerimizle yaptığımız görüşmelerde üniversite öğrencileri için yeni normale uygun sınıflarda yoğun program ile eğitim imkanı sağlıyoruz.

Bu programlarda uzaktan eğitim sürecinde yaşanacak olumsuzlukların önüne geçmeyi ve nitelikli öğrenim sağlanmasını amaçlıyoruz. Nar Sanat olarak tüm süreçte yeni normale uygun ve tüm önlemleri alarak yüz yüze eğitim programlarımızı gerçekleştireceğiz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen arayınız: 0212 570 80 68

Opera – Şan bölümü öğrencilerimiz Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi sınavlarını kazanarak öğrencilik hakkı almışlardır.

Öğretmenimiz Coşkun Nehir’den eğitim alan öğrencilerimiz; Yağmur Güvercin, Sultan Akbulut ve Ahmet Bartın Kılıç’a eğitim hayatlarında başarılar diliyor Nar Sanat ailesi olarak hem öğretmenimizi hem de öğrencilerimizi alkışlıyoruz.

Sağlık bakanlığının uygulaması olan “Hayat EveSığar” uygulaması ile artık kendinizi ve çevrenizi daha güvenli hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz?

 

Android telefon ve ios uygulaması kullanan telefonlar için çıkartılan uygulamalarla hangi bölgelerin nekadar riskli olduğunu öğrenebildiğiniz gibi bu uygulamayı kullanan kişilerin ve çevrenin risk durumunu da öğrenebiliyorsunuz.

Kurum olarak çıkardığımız Kare kotu okutarak varsa bir risk bunu görmeniz mümkün. Kendini ve diğer kişileri korumak isteyen herkesin bu uygulamayı indirmesinin faydalı olacağına inanmaktayız.

bizim kare kodumuz aşağıdaki gibidir. Aşağıdaki “Hayat Eve Sığar” kodunu tarayarak güvenli olup olmadığımızı görebilirsiniz.

Tüm halkımıza sağlıklı günler diliyoruz.

 

Ulusumuzun, minnet ve saygı ile anmış olduğu Yüce M.K. Atatürk’ümüzün önderliğinde kahraman Ordumuzla bütünleşerek emperyalistlerin dayattığı Mondros ve Sevr‘le ağır koşullara başkaldırısı olan Kurtuluş Savaşımız, 30 Ağustos 1922’de büyük zaferle sonuçlandı.
Atatürk’ün komutasındaki Türk ordusunun yaktığı bağımsızlık ateşinin 98. yılında ulusumuzun varlığını tüm dünyaya kabul ettiren 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yılını kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz. Asla unutmadık, asla unutturamayacaklar.

2009 yılından bu yana öğrencilerimizin nitelikli ve sağlıklı bir ortamda eğitim alabilmesi yüksek hassasiyet gösteren Nar Sanat İstanbul’un en büyük sanat okulu olmanın gerekliliklerini Covid-19 sürecinde de göstermiştir. Tüm öğretmen kadromuzun yoğun desteği ile öğrencilerimizi mümkün olan en iyi şekilde online eğitimler ile sanat’tan uzaklaştırmama gayretinde olmaya çalıştık.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan tüm duyuruları harfiyen yerine getirdik. Yine bakanlığımızın yayınları ile 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle eğitimlerimize kaldığımız yerden başladık. Gerekli tüm önlemlerimizi alarak öğrencilerimize hijyenik ortamda ve temassız olarak eğitimlerimizi sürdüreceğiz.

İsteyen öğrencilerimiz veya öğrenci adaylarımız eylül ayından sonrada online eğitimlere devam edebilir.

Süreç içinde yapılması gereken tüm önlemleri maksimum düzeyde tutmaya ve sağlıklı bir eğitim sürecine davetlisiniz.

Bilgi için her zaman bize ulaşabilirsiniz.
0212 570 80 68

Kurumumuzdan eğitim alan öğrencimiz Buse Er Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazandı. Kendisini tebrik ediyor hayatında başarılar diliyoruz.

 

 

 

 

Kurumumuzda hazırlanan öğrencimiz Nehir Özsu Bakırköy Güzel Sanatlar Lisesi’ni kazandı. Kendisini tebrik ediyor. Hayatında başarılar diliyoruz.

 

2009 yılından bu yana öğrencilerimizin nitelikli ve sağlıklı bir ortamda eğitim alabilmesi yüksek hassasiyet gösteren Nar Sanat İstanbul’un en büyük sanat okulu olmanın gerekliliklerini Covid-19 sürecinde de göstermiştir. Tüm öğretmen kadromuzun yoğun desteği ile öğrencilerimizi mümkün olan en iyi şekilde online eğitimler ile sanat’tan uzaklaştırmama gayretinde olmaya çalıştık.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan tüm duyuruları harfiyen yerine yerine getirdik. Yine bakanlığımızın yayınları ile 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle eğitimlerimize kaldığımız yerden başladık. Gerekli tüm önlemlerimizi alarak öğrencilerimize hijyenik ortamda ve temassız olarak eğitimlerimizi sürdüreceğiz.

İsteyen öğrencilerimiz veya öğrenci adaylarımız eylül ayına kadar online eğitimlere devam edebilir.

Süreç içinde yapılması gereken tüm önlemleri maksimum düzeyde tutmaya ve sağlıklı bir eğitim sürecine davetlisiniz.

Bilgi için her zaman bize ulaşabilirsiniz.
0212 570 80 68

İşçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü 1 Mayıs, başta Nar Sanat ailemiz olmak üzere Türkiye ve dünyadaki tüm işçi ve emekçilere kutlu olsun.


Sevgili velilerimiz ve öğrencilerimiz yaklaşık 3 haftadır kurumla biz öğretmenlerimizin yaptığı toplantılar sonucu sizler ve öğrencilerimizin vakit kaybetmemesi adına sizlerle kısa da olsa ders yapıyorduk.

Kurum ve eğitmenler olarak gözlemlerimiz ve çalışmalarımız gösterdi ki kısa da olsa (Online) çevrimiçi dersler verimli olabiliyor.
Sizlerinde gözlemlediği ve bildiğiniz üzere ne yazık ki bu süreç uzayacak gibi duruyor ve maddi açının ötesinde enstrüman çalmak, ilerlemek, pratik yapılmadan ve bir öğretici olmadan yapılabilecek bir şey değil.

Dolaysıyla (Online) çevrimiçi derslere daha sıkı ve ciddi şekilde tam saatli devam etmeye karar verdik. Kaldı ki internette görebileceğiniz üzere bazı kişiler (Online) çevrimiçi ders açarak eğitimlerine devam etmektedir.

Kurum olarak öncelikle bunun olabilirliğini denemek istedik ve bir fikir sunduk ve öğretmen arkadaşlarım gönüllü olarak 10-15 dakikalık deneme derslerini denemeyi kabul etti ve sonuç olarak bunun olumlu sonuçları üzerine kurum olarak 45 dk ders yapılabileceğine karar verdik.

BİREYSEL DERSLER HAKKINDA

Bu konuda hiçbir zorlamaya elbette gitmeyeceğiz. İmkânı olmayan öğrencilerimiz kaydını sildirmemek (Sonra devam etmek) şartı ile öğretmen arkadaşlarıma performans videoları atarak devam edebilecek fakat tam zamanlı olarak ücreti karşılığında isteyen velilerimizle de 45 dakikalık ders yapılmasının olumlu olacağını düşünmekteyiz. Hala hazırda kayıtlı öğrencimiz olanların; her Çevrim içi aldığı 4 (Online) çevrimiçi ders için rutine döndükten sonra 1 adet uygulamalı telafi dersi yapılacaktır. Bu durum yalnızca eğitim alan kayıtlı öğrencilerimiz için geçerli olup yeni kayıt olacaklara uygulanmayacaktır.

Bu konuda birçok velimiz ve öğrencimizin de talepte bulunması üzerine bu yöntemin rutin eğitimlere geçinceye kadar faydalı olacağına inanmaktayız.

GRUP DERSLER HAKKINDA:

Bireysel derslerin yanı sıra grup dersi olan Bale /Dans dersleri konusunda da çalışmaların verimli olmasından dolayı bu derslerle ilgili olarak ders saatleri ve diğer planlamalar ve rutin dersler, ücret ve değerlendirme için lütfen kurumla irtibata geçiniz.

Grup derslerde de her 4 dersin sonucunda eğitimin rutine dönmesi ile 1 adet telafi dersi yapılacaktır.

Her hangi bir ücrete tabii olmayan ve gönüllü olarak verdiğimiz dersleri kimi zaman sizlerin isteği üzerine uzattık fakat gerek bizlerin hayatımızı idame ettirebilmemiz ve gerekse kurumumuzun yaşayabilmesi ve rutin eğitimlere dönüldüğünde de sizlerden ayrı kalmamak adına bu yöntemi geliştirmek durumundaydık.

ÜCRET ÖDEMEKTE ZORLUK ÇEKENLER VE BURSLULAR

Elbette normal şartlarda hepimizin içinde olduğu durum malum iş ve ücret konusunda zorluk çeken fakat devam etmek isteyen veya tam burslu öğrencilerimizin de kurumla bir an önce irtibata geçmesini diliyoruz. Hiçbir veli ve öğrencimizi yalnız bırakma istemiyoruz.

Yukarıda bahsedilen durumlar dışında Ücretli derslere devam etmek istemeyen öğrencilerimiz ile video paylaşımlarına pek tabii ki devam edeceğiz.

Detaylı görüşme için kuruma ulaşabilirsiniz.

Ücretli derse devam etmek isteyen öğrencilerim ve velilerim kurumla irtibata geçerse seviniriz. Tekrar yan yana ders yapabileceğimiz günlerde görüşmek üzere. Hepinizle ders yapmayı gerçekten çok özledik.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi ve ücretlerin nasıl ödenebileceği konusunda sokağa çıkma yasağının olmadığı günlerde her gün saat 13:00-18:00 arasında 5308807180 ve 0212 570 80 68 nolu telefonlardan Genel koordinatörümüz Mehtap Hocamızdan bilgi alabilirsiniz.
Sevgi ve sağlıcakla kalınız.

Nar Sanat Kafkas Halk Dansları Öğrencileri Migros tarafından 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çekilen reklam filminde yer aldı.

Tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramımızın 100. Yılında tüm çocukların bayramını kutluyoruz.