2009 yılından bu yana öğrencilerimizin nitelikli ve sağlıklı bir ortamda eğitim alabilmesi yüksek hassasiyet gösteren Nar Sanat İstanbul’un en büyük sanat okulu olmanın gerekliliklerini Covid-19 sürecinde de göstermiştir. Tüm öğretmen kadromuzun yoğun desteği ile öğrencilerimizi mümkün olan en iyi şekilde online eğitimler ile sanat’tan uzaklaştırmama gayretinde olmaya çalıştık.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yayınlanan tüm duyuruları harfiyen yerine yerine getirdik. Yine bakanlığımızın yayınları ile 1 Haziran 2020 tarihi itibariyle eğitimlerimize kaldığımız yerden başladık. Gerekli tüm önlemlerimizi alarak öğrencilerimize hijyenik ortamda ve temassız olarak eğitimlerimizi sürdüreceğiz.

İsteyen öğrencilerimiz veya öğrenci adaylarımız eylül ayına kadar online eğitimlere devam edebilir.

Süreç içinde yapılması gereken tüm önlemleri maksimum düzeyde tutmaya ve sağlıklı bir eğitim sürecine davetlisiniz.

Bilgi için her zaman bize ulaşabilirsiniz.
0212 570 80 68

İşçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü 1 Mayıs, başta Nar Sanat ailemiz olmak üzere Türkiye ve dünyadaki tüm işçi ve emekçilere kutlu olsun.


Sevgili velilerimiz ve öğrencilerimiz yaklaşık 3 haftadır kurumla biz öğretmenlerimizin yaptığı toplantılar sonucu sizler ve öğrencilerimizin vakit kaybetmemesi adına sizlerle kısa da olsa ders yapıyorduk.

Kurum ve eğitmenler olarak gözlemlerimiz ve çalışmalarımız gösterdi ki kısa da olsa (Online) çevrimiçi dersler verimli olabiliyor.
Sizlerinde gözlemlediği ve bildiğiniz üzere ne yazık ki bu süreç uzayacak gibi duruyor ve maddi açının ötesinde enstrüman çalmak, ilerlemek, pratik yapılmadan ve bir öğretici olmadan yapılabilecek bir şey değil.

Dolaysıyla (Online) çevrimiçi derslere daha sıkı ve ciddi şekilde tam saatli devam etmeye karar verdik. Kaldı ki internette görebileceğiniz üzere bazı kişiler (Online) çevrimiçi ders açarak eğitimlerine devam etmektedir.

Kurum olarak öncelikle bunun olabilirliğini denemek istedik ve bir fikir sunduk ve öğretmen arkadaşlarım gönüllü olarak 10-15 dakikalık deneme derslerini denemeyi kabul etti ve sonuç olarak bunun olumlu sonuçları üzerine kurum olarak 45 dk ders yapılabileceğine karar verdik.

BİREYSEL DERSLER HAKKINDA

Bu konuda hiçbir zorlamaya elbette gitmeyeceğiz. İmkânı olmayan öğrencilerimiz kaydını sildirmemek (Sonra devam etmek) şartı ile öğretmen arkadaşlarıma performans videoları atarak devam edebilecek fakat tam zamanlı olarak ücreti karşılığında isteyen velilerimizle de 45 dakikalık ders yapılmasının olumlu olacağını düşünmekteyiz. Hala hazırda kayıtlı öğrencimiz olanların; her Çevrim içi aldığı 4 (Online) çevrimiçi ders için rutine döndükten sonra 1 adet uygulamalı telafi dersi yapılacaktır. Bu durum yalnızca eğitim alan kayıtlı öğrencilerimiz için geçerli olup yeni kayıt olacaklara uygulanmayacaktır.

Bu konuda birçok velimiz ve öğrencimizin de talepte bulunması üzerine bu yöntemin rutin eğitimlere geçinceye kadar faydalı olacağına inanmaktayız.

GRUP DERSLER HAKKINDA:

Bireysel derslerin yanı sıra grup dersi olan Bale /Dans dersleri konusunda da çalışmaların verimli olmasından dolayı bu derslerle ilgili olarak ders saatleri ve diğer planlamalar ve rutin dersler, ücret ve değerlendirme için lütfen kurumla irtibata geçiniz.

Grup derslerde de her 4 dersin sonucunda eğitimin rutine dönmesi ile 1 adet telafi dersi yapılacaktır.

Her hangi bir ücrete tabii olmayan ve gönüllü olarak verdiğimiz dersleri kimi zaman sizlerin isteği üzerine uzattık fakat gerek bizlerin hayatımızı idame ettirebilmemiz ve gerekse kurumumuzun yaşayabilmesi ve rutin eğitimlere dönüldüğünde de sizlerden ayrı kalmamak adına bu yöntemi geliştirmek durumundaydık.

ÜCRET ÖDEMEKTE ZORLUK ÇEKENLER VE BURSLULAR

Elbette normal şartlarda hepimizin içinde olduğu durum malum iş ve ücret konusunda zorluk çeken fakat devam etmek isteyen veya tam burslu öğrencilerimizin de kurumla bir an önce irtibata geçmesini diliyoruz. Hiçbir veli ve öğrencimizi yalnız bırakma istemiyoruz.

Yukarıda bahsedilen durumlar dışında Ücretli derslere devam etmek istemeyen öğrencilerimiz ile video paylaşımlarına pek tabii ki devam edeceğiz.

Detaylı görüşme için kuruma ulaşabilirsiniz.

Ücretli derse devam etmek isteyen öğrencilerim ve velilerim kurumla irtibata geçerse seviniriz. Tekrar yan yana ders yapabileceğimiz günlerde görüşmek üzere. Hepinizle ders yapmayı gerçekten çok özledik.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi ve ücretlerin nasıl ödenebileceği konusunda sokağa çıkma yasağının olmadığı günlerde her gün saat 13:00-18:00 arasında 5308807180 ve 0212 570 80 68 nolu telefonlardan Genel koordinatörümüz Mehtap Hocamızdan bilgi alabilirsiniz.
Sevgi ve sağlıcakla kalınız.

Nar Sanat Kafkas Halk Dansları Öğrencileri Migros tarafından 23 Nisan etkinlikleri kapsamında çekilen reklam filminde yer aldı.

Tüm öğrencilerimizi kutluyoruz.

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramımızın 100. Yılında tüm çocukların bayramını kutluyoruz.

Online olarak yayınlanan Tiyatro oyunlarını sizin için derledik. Teknolojinin gücü ile kendinizi bir tiyatro sahnesinde gibi hissedeceğiniz oyunları keyifle izleyebilirsiniz.. Sessizlik oyun başlıyor…

Ankara Devlet Tiyatrosu

Reis Bey

Leyla İle Mecnun

 Osmancık

Bornova Şehir Tiyatrosu

Bir Anarşistin Kaza Sonucu

 Ölümü

 İşgüzar Bir Tekerrür

 Küheylan

Kral Lear 1 , 2

İstanbul Devlet Tiyatrosu

Bir Nefes Dede Korkut

Eskişehir Şehir Tiyatroları

Bir Şehnaz Oyun

Gergedan

 Keşanlı Ali Destanı 1 , 2

 Ağır Roman

Van Devlet Tiyatrosu

Kahvede Şenlik Var

Nilüfer Kent Tiyatrosu

 Şark Dişçisi-1 , 2 Romeo & Juliet

 İki Efendinin Uşağı-1 , 2 Tersine Dünya

III. Reich’ın Korku Ve Sefaleti 1 , 2

Titanik Orkestrası

 Cambazın Cenazesi

 Kanlı Düğün

 Çöl Oyunu

Trabzon Şehir Tiyatrosu

444

Kafes Dokuz Canlı

 

Afyon Belediye Şehir Tiyatrosu

Bana Bir Şeyhler Oluyor

Haybeden Gerçeküstü

 Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz

Tiyatro Pangar

Kozalar

Dostlar Tiyatrosu

 Marx’ın Dönüşü

Sivas’93

Levent Üzümcü

 Anlatılan Senin Hikayendir

Haluk Bilginer

 Şekspir Müzikali

Levent Kırca Tiyatrosu

 Azınlık

Nejat Uygur Tiyatrosu

Zamsalak

Kadro   Pa

Macbeth Mutfakta

Proje No2

 Hizmetçiler

Mekan Artı

80’lerde Lubunya Olmak

 Şiddet Üçlemesi 2 – Şeker

 Üç kişi

İTÜ Müzikal Topluluğu

Sidikli Kasabası 1 , 2

Nazım Hikmet Kültür Merkezi

En Gerçek Masal – Ç.O

Galata Perform

Aksak İstanbul Hikayeleri

Tiyatro Ak’la Kara

 Karımın Kocası

Patron Kim ?

 Yargı

 Kadın Aklı Erkek Aklı Audition

Kelebekler Özgürdür Tiyatro Oyunevi Tiyatro Öldü

Tiyatro Mundus

Beckett Marat Sade

 Akıl Defteri Hareket Atölyesi Ahhval

 Ülke – Yolculuk – Hafıza

 İnsan(Lık) Hali

 Kül Kadın Ruhiye Fulya Peker Dem

Veba

FMV Işık Müzikal Topluluğu

 Lüküs Hayat 1 , 2 , 3

Hisseli Harikalar Kumpanyası 1, 2

 İstanbul Efendisi 1 , 2

 Tosunpaşa 1 , 2

Enka Tiyatro Kulübü

Yedi Kocalı Hürmüz 1 , 2

İçimizden Bir Ekip Risus Sanat Bonus

 Küçük Kara Balık

Sayın veli ve öğrencilerimiz. Video ile yaptığımız açıklamanın tam anlaşılmadığını üzülerek görmekteyiz. Dolaysıyla yanlış anlaşılmama adına aşağıdaki açıklamayı yapmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Güven ve anlayışınıza sığınarak bizleri anlayacağınızı düşünüyoruz.

Öncelikle kurumumuz bir dernek kuruluşu olup; bugüne kadar kurucular dışında hiç bir kurum, kuruluş ve siyasi bir partiden maddi destek istemedi kendi çabaları ile 11 yılı geride bıraktı. Destek olanlar sadece siz velilerimizdi.

Sıra ile açıklamaya çalışalım.

1-Online dersler hiç bir suretle herhangi bir ÜCRETE TABİİ DEĞİLDİR (ÜCRETSİZDİR)  amaç öğrencilerimizin bu zor günlerinde eğitimden uzak kalmamaları ve azda olsa moral verebilmek ve yalnız olmadıklarını hissettirmektir.

2-Devletin öngördüğü işverene tanına ÜCRETSİZ İZİN konusunda vicdanen iş yerimiz bu uygulamayı desteklememektedir ve onaylamamaktadır, dolasıyla çalışanlarımıza imkanlarımız ölçüsünde destek olmaya çalışmaktadır.

3-Ne kurum olarak nede eğitmenler olarak kimseden para dilenmedik veya ima etmedik destek ve dilenme arasındaki farkı kavrayabilecek veli ve öğrencilerimiz olduğuna inanıyoruz.

4-Tam tersine kaydını sildirse dahi ücret ödemekte zorlanan veli ve öğrencilerimizin, online derslere devam edebileceğini, arayan velilere özel olarak ilettik ve  ödeme yapmasına gerek olmadığını söyledik, çünkü herkesin zor durumda olduğunu farkettiğimiz için özellikle bunu belirtip imkanı olanlar diye ifade ettik.

5-Yasal olarak eğitim sezonunun %10 ‘luk (1 aylık) kısmını talep etme hakkımız olmasına rağmen isteyen veya istemeyen herkesin kaydını dondurduk ve kendi isterse ücret aldık.

6-Veli ve öğrencilerimiz ödeme yaptıysa; salgın ortadan kalkmasının hemen ardından muhakkak telafisinin yapılacağı hem video hem de arayanlara sözlü olarak ilettik.

7-Elbetteki deneyimli ve tecrübeli velilerimizin (!) her türlü fikrine açık olmakla birlikte eğitmenlerin motivasyonunu bozmak ve kuruma karşı güvensizlik oluşturacak biçimde kurum hakkında bir fikre sahip olmadıkları halde eğitmenlere kurumu karalarcasına diyaloğa girmeye kalkmadığına da EMİNİZ!

8- Eğitim dışında kursumuzla ilgili her türlü sorununuz için 13:00-18:00 arası kurum telefonları veya maille iletişme geçmek için lütfen tereddüt etmeyiniz.

Siz tüm veli ve öğrencilerimizi seviyor ve bir an önce rutin derslerimize dönüp hepinizi sağlıklı şekilde kucaklama arzusuyla sağlıklı ve neşeli günler diliyoruz.

Nar Sanat Ailesi.

Not: Amacımız kimseyi kırmak veya rencide etmek değil elbette fakat hiç bir  eğitmen veya çalışanımız veya kurumumuzun da rencide edilmesine hoş görü gösteremeyiz. Anlayışınız ve hoş görünüz için çok teşekkür ederiz.

Sevgili öğrenci ve velilerimiz. Şuan tüm dünyayı kasıp kavuran korona  salgınından dolayı gerek Kursumuz ve gerekse Anaokulumuz kapalı bulunmaktadır.

Durum böyle olunca tüm eğitimlerimizde aksamalar meydana gelmiştir.

Konu hakkında eğitmenlerimizle yapılan online toplantılarla hiç bir bedele tabii olmadan belirli gün ve saatlerde ders yapılacaktır. Eğitmenlerimiz sizlere bireysel dersler konusunda yardımcı olma amacıyla irtibata geçecek dinleyecek ve bugüne kadar almış olduğunuz eğitimi canlı tutmaya çalışacaktır.

Bu derslerin hiç biri ücretli olmayıp öğrencilerimizin; gerek derslerden geri kalmaması ve gerekse özellikle küçük öğrencilerimizin psikolojik olarak daha canlı ve sağlıklı kalmalarına yardımcı olma amacı gütmektedir.

Kurum müdürümüz bu konuya açıklık getirmek amacıyla Kurs ve Anaokulumuz veli ve öğrencilerine konuyu açıklamak adına video yayınlamıştır.

Nar Sanat ailesi olarak hepinizi sevdiğimizi ve bu zor günler geçtikten sonrada birlikte olma dilediğimizi bilmenizi isteriz.

sevgi ve saygılarımla.

 

Korona salgının yayılması nedeniyle hem bizler öğrencilerimizden, hem de öğrencilerimiz bizden ayrı kaldı. Ama bu süreç çalışmayacağımız, ilgilendiğimiz sanat dalını bırakacağımız anlamına gelmiyor. Hemen hemen tüm branş eğitmenlerimiz, öğrencilerimizle bu süreçte online olarak çalışmalara devam ediyor olacak.

Bu branşlarımızdan biri de bale… Bale öğrencilerimiz için bir video hazırladık.

Bale eğitmenimiz Sena Aydın ve videoda yer alan keman piyano öğretmenimiz Bengisu Özcan’a teşekkür ediyoruz.

İşte o video:

 

Nar Sanat olarak evde yapılacak etkinlikleri bir araya getirdik. Kazanımları ve içerikleriyle çocuğunuzla keyifli vakit geçireceğiniz etkinlikleri bulabileceksiniz.

BEN KİMİM

Tüm aile bireyleri bir post-ite bir kişi veya karakter yazar. Herkes yazdıktan sonra aile çember şeklinde konum alarak otururlar. Herkes yazdığı kişi/karakteri bir sağındakinin alnına yapıştırır. Tüm aile sırayla ve tek bir soru sorarak kendisinin kim olduğunu bulmaya çalışır. (İnsan mıyım, canlı mıyım, bir kahraman mıyım gibi)

Kazanım: Diyalog ve sohbet alanı yaratarak tüm aile bir arada keyiflenmek.

ŞEMA OLALIM

Aile bireyleri bir not kağıdına kendisine nasıl hitap edilmesini ve edilmemesini en çok sevdiği ve sevmediği şeyleri yazarlar. Salonda veya evin uygun bir odasında üç alan belirlenir.

Katılıyorum alanı, katılmıyorum alanı, belki alanı.

Alanlar belirlendikten sonra herkes sırayla kendi not kağıdındakileri tek tek okur. Aile bireyleri okunan isteklere göre belirlenen alanlarda yerlerini alır.

Örneğin brokoliyi severim, diğer aile bireylerinden seven varsa katılıyorum alanına geçer.

Kazanım: Kendini ve aileni daha dikkatli tanıma.

BİR MARKET ÜRÜNÜYÜM

Tüm aile bireyleri bir markette olduklarını düşünürler ve reyonlarda istedikleri bir ürün olur oldukları ürünün şeklini almaya çalışarak kendine bir konum seçip orada durur. Her bir market ürünü oldukları ürüne bir karakter eklerler. ( yaşlı, çocuk, komedyen vb.)

Market ürünleri market kapanmıştır ve sohbet etmeye başlarlar. Amaç sohbet ile beraber kimin hangi ürün olduğunu bulmaya çalışmaktır. Kural ise sohbetin soru cevap şeklinde ilerlememesidir.

Kazanım: Kendini ve düşündüklerini ifade edebilme yeteneğinin gelişmesi imajinasyon, imgelem.

KELİME ÇAĞRIŞIMI

Tüm aile çember olacak şekilde otururlar. Bir gönüllü seçilir. Seçilen gönüllü bir kelime söyler söylenen kelime diğer aile üyelerinde ne çağrıştırıyorsa oda bir kelime söyler. Hızlı düşünüp hemen cevap vermek önemli. Oyun istediğiniz süre devam ettirilir.

Örn: Su-bardak-sürahi

Kazanım: Hızlı düşünme, zihin akışı egzersizi.

BEN OYUM BEN BUYUM

Evde boş bir alan yaratılır. Alanda bir kişi ortaya gelir. Örneğin, ortada olan kişi bir ağaç olduğunu söyler ve şeklini alır sonra ağaca iki kişi daha eklenir. İkinci kişi ağacın dalı olduğunu söyler ağaca eklenerek şeklini alır, üçüncü kişi de ağacın dalında ki elma olduğunu söyler ve şeklini alır. Ağaç olan ortada dalın mı elmanın mı kalmasına karar verir.Diyelim ortada elma kaldı ağaç ve dal ortadan geriye çekilir. Bu sefer iki kişi elmaya eklenir. Elma kimin ortada kalmasını söyler oyun bu şekilde devam eder. Kural ortada en fazla üç kişi olmasıdır.

Kazanım: Hızlı düşünme, düşündüğünü canlandırabilme, yaratıcılık, bir bütün yaratma, kompozisyon oluşturabilme.

İŞTE BENİM MAKİNEM

çocuk gelişimi

Aile bireyleri birlikte iki sorun belirler. Kendi yaşadıkları veya bir arkadaş tanıdıklarının sorunu da seçebilirler. Aile iki gruba ayrılır her iki grup seçtikleri sorunun çözümü için bir makine hayal edip resmini çizerler. Her iki grup kendi makine ile ilgili sunum yapar. Bir grup sunum yaparken diğer grup sunum yapan grubu makinesi ile ilgili eleştirir. Eleştiriler çizilen makinenin sorunu çözüp çözmediği ne kadar fayda göstereceği, daha farklı ne yapılabilirdi eklenecek bir şeyler olup olmadığı yönünde olmalıdır.

Kazanım: Eleştirebilmek, eleştiriye açık olmak.

BENİM ANIM

Aile bireylerinin her biri birlikte geçirdikleri kendileri için özel olduğunu düşündükleri bir anısını seçer. Aile bireyleri sırayla hiç konuşmadan seçtikleri anıyı aile bireylerine canlandırır. Aile bireyleri de tahmin etmeye çalışır.

Kazanım: Sözsüz iletişim kurabilmek beden ile ifade yeteneğini geliştirmek.

NE NEREDEYDİ

Çocuğunuz/çocuklarınızdan masanın veya sehpanın üzerine koyulabilecek beş altı adet nesne seçmesini isteyin. Seçilen nesneleri masa/sehpanın üzerine belli bir kompozisyon şeklinde birlikte yerleştirin. Daha sonra çocuğunuz/çocuklarınızdan dikkatle nesnelerin yerlerine dikkatle bakmasını söyleyin ve çocuk/çocuklarınızdan birini gözlerini kapatmasını ve siz söyleyene kadar açmamasını belirtin. Gözleri kapalıyken masa/sehpanın üzerindeki nesnelerin ufak hareketlerle yerlerini değiştirin. Değiştirdikten sonra gözlerini açmasını söyleyip yeri değişen nesne olup olmadığını sorun varsa ilk haline getirmesini isteyin.

Kazanım: Görsel hafızanın gelişmesi, dikkat geliştirmek.

BEN RESSAMIM

Çocuğunuz/çocuklarınızla birlikte hayali olarak boya kutularını koyacağınız bir alan belirleyin sonra her birey kendisine belirlenen alana dört beş adım mesafede bir köşe belirlesin. Çocuğunuz/çocuğunuzla hayali boya kutularının başında önce elinizi sarı renge batırdığınızı ve tek ayak üstünde belirlediğiniz köşeye giderek hayali resmimizi boyamaya başlıyoruz yönergesini verin. Sarı renkle boyama bittikten sonra tekrar tek ayak üstünde hayali boya kutularının başına dönülür. Sonrasında kol dirsekleriniz, ayağınız, saçınız vb. gibi ayrı ayrı renklere batırın zıplayarak, geri geri yürüyerek resim tamamlana kadar devam edin. Resimler tamamlandıktan sonra her birey resmini aile bireylerine anlatır. Herkes anlattıktan sonra müzik açılır ve tüm ressamlar dans eder.

Kazanım: Beden koordinasyonu, hayal gücünü geliştirme.

DANS EDEN BALIKLAR

Öncelikle bu oyunda bir mavi renk yoksa da mavi olduğu hayal edilerek bir çarşaf/örtü gerekli. Sonrasında rahat hareket edebileceğiniz bir alan belirleyin ve o alana çarşafı serin. Aileden biri balıkçı rolündedir diğerleri balık olur. Serilen çarşaf üzerinde balıklar yüzmeye başlar balıkçıda çarşafa basmadan balıkları yakalamaya çalışır. Yakalanan balık balıkçı ile beraber balıkçı olup oda balıkları yakalamaya çalışır son balık yakalanana kadar devam eder. Oyun oynanırken ağır ritmli mizahi bir müzik çalarsa oyunu daha keyifli hale getirir.

Kazanım: Koordinasyon geliştirebilme, taklit ve rol becerisini güçlendirme.

KEDİ VE FARELERİ

Aile bireylerinden biri kedi rolünü alır diğerleri fare olur. Fareler evin belli bölgelerine dağılır kedi bu sırada uyuyordur. Uyuyan kedinin önünde bir tabak süt vardır ve fareler acıkmıştır. Acıkan fareler sütten içmeye çalışırken çok hassa olan kediye yakalanmamaya çalışır. Oyun tüm fareler yakalanana kadar devam eder.

Kazanım: Dikkat geliştirme

KENDİ ŞEHRİNİ KUR

Aile bireyleri ile bir yolculuk hayal edilir. Aile bireyleri gidecekleri yerin nasıl olacağına hep birlikte fikir alıverişi yapılarak kendi şehirlerini kurarlar. Yolculuk nasıl geçer nasıl yerler görürler nelerle karşılaşırlar bütün maceraları birlikte kurgular ve kısa bir hikâye oluştururlar. Daha sonra tüm aile bireyleri ile hikâye uygun bir ortam belirlenerek canlandırılır.

Kazanım: Öngörü, kurgulama, olası durumlarla başa çıkabilme.

BİZİM ŞARKIMIZ

Aile bireyleri belirledikleri bir konu, tema veya kendi yaşam durumlarına göre hep birlikte şarkı sözü yazarlar. Sonra bu şarkı sözüne metronom belirlenir. Metronom belirlendikten sonra beden ile ritim tutulur. Tüm aile besteledikleri şarkıyı hep beraber söylerler.

Kazanım: Dikkat toplama, yaratıcı yönleri keşfetmek, zihinsel rahatlık, koordinasyon, konsantrasyon tutma.

HADİ YAP BAKALIM

Bir yemek kaşığı ve pinpon topu ile tüm ailenin birlikte eğlenebileceği bir oyun. Aileden bir gönüllü seçilir seçilen gönüllü yemek kaşığı ağızında pinpon topu kaşığın içinde duracak biçimde ailesine bir fıkra anlatır veya bilmeceler sorar. Ama. Kaşık ağızındayken konuşması ve topu düşürmemektir.

Kazanım: Dil, ağız ve konuşma egzersizi.

İYİ EĞLENCELER VE TEŞEKKÜRLER!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Taksim Meydanı düzenlemesi ile ilgili yapılan çalışmalar içinde #KavuşmaDurağı olarak yapılan platformda Nar Sanat Eğitim Kursu Akordeon Eğitmeni Kamuran Terzioğlu 15 şubat tarihinde flütte Merve Ablay ve gitarda Batuhan Parlak ile birlikte müzik dinletisi sunmuştur. Sosyal medyada birçok beğeni ve yorum almıştır.

Bahar aylarına sayılı günler kala düğün ve nişan koşuşturmacaları yeniden başladı. Eğer sizde bu bahar veya yaz aylarında nişanlanmayı veya evlenmeyi düşünüyorsanız mutlaka davetlilerinizi mest edecek bir sürpriz hazırlamalısınız.

Düğün dansı veya nişan dansı çiftlerin yeni hayatına eğlenceli, romantik ya da çılgın bir şekilde başladığını gösterebilecekleri önemli bir detay. Ömür boyu hatırlayacağınız bir anı olacak düğün dansınızı hazırlamaya talibiz.

Düğün dansında asıl önemli olan çiftin birbirini anlayabilmesi ve ortak bir beden dili oluşturabilmesidir. Bu sebeple düğün dansı eğitmenleri, eşlerin ortak karakterini çözümlemeye ve onlara en uygun düğün dansını bulmaya yardımcı olur. Sonrasında ise koreografi hazırlanması ve müzik seçimleri üzerine yoğunlaşılır, çiftlere özel gösteriler hazırlanır.

Düğün dansı hayatınızın ilk dansı olarak nitelendirilir. Özel gününüzde gerçekleştireceğiniz ilk dans için eğitmenlerimizden düğün dansı dersi alarak unutulmaz bir geceye imza atabilirsiniz. Hayatta bir kere yaşayabileceğiniz o çok özel günlerden olan düğününüzde, kendinize özel bir şarkı ile seçerek yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız bir anı yaratabilirsiniz. Bunun için iyi bir düğün dansı kursu seçmelisiniz. Başarılı eğitmenlerden aldığınız düğün dansı koreografinizle konuklarınızı kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Bu özel gününüzü muhteşem bir gösteriyle süslemek istiyorsanız Nar Sanat Eğitim Merkezindeki eğitmenlerimizden profesyonel destek alabilirsiniz. En güzel güne en özel danslar sizi bekliyor…

Zihinlere kazınacak ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir düğün dansı planlamak için 0212 570 80 80 – 0212 570 80 98 ve 0530 880 71 80 numaralı telefonlarımızı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz…