Bakırköy Kanun Dersi

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı kursumuzda keman, piyano, gitar, bateri, bağlama ve org gibi enstrüman derslerimizin yanı sıra kanun eğitimimizde bulunmaktadır.

Tıpkı diğer enstrüman derslerimizde olduğu gibi kanun dersimizde de aynı prensiple çalışmaktayız. Kanun derslerimiz haftada bir gün 45 dakika bire bir özel ders şeklinde gerçekleşmektedir. Derslerimiz özel ders olduğu için dersin gün ve saatini sizin ve eğitmenimizin programına göre ayarlamaya çalışmaktayız.

Kurumumuzda kanun dersi aldığınız sürece solfej yani nota bilgisi derslerimize de ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabiliyorsunuz. Solfej eğitimimizde mümkün olduğunca gruplar yaşlara ve seviyeye göre ayrılmaktadır. Kanun derslerimiz haftada bir gün 40 dakika grup dersi şeklinde uygulanmaktadır.

Derslerimizde kanun tarihçesi, nota ve ritim bilgileri, kanun çalım teknikleri anlatılmaktadır. Öğrencilerin seviyesine uygun olarak eğitmenimiz Kanun Eğitim programına devam etmektedir. Belli bir seviyeye gelen öğrencilerimiz çalmayı hayal ettikleri şarkıyı çalabilmektedir.

Eğer sizde kurumumuzda kanun dersi almak istiyorsanız, öncelikli olarak kurumumuzun ücretsiz kanun tanışma dersine katılım sağlayabilirsiniz. Tanışma dersimiz 10-15 dakika devam etmekte ve eğitmenimiz bu ders sırasında sizlere kulak ve ritim testleri uygulamaktadır.

Eğitimlerde M.E.B. talim terbiye kurulunun onayladığı programları öğrencinin yaş ve seviyesi göz önüne alarak uygulamaktayız, programımız 40 haftalık yani 10 aylık dönemler şeklinde devam etmektedir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68