Bakırköy Kanun Dersi

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak yoğun istek üzerine kursumuzda kanun derslerine de yer vermekteyiz. Kanun tarihçesi, nota ve ritim bilgileri, Kanun çalım teknikleri aktarılmaktadır.

Öğrencilerin seviyesine bağlı olarak oluşturulan program ile iyi bir kanun eğitimi verilen kurumumuzun ders işleyişi hakkında bilgi almak ve eğitmenimizle tanışmak için 10-15 dakikalık ücretsiz tanışma dersine de katılım sağlayabilirsiniz.

Kanun derslerimiz haftada bir gün 45 dakika bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Kanun derslerimiz özel ders olduğu için dersin gün ve saatini sizin ve eğitmenimizin programına göre ayarlamaktayız. Kanun dersi aldığınız sürece nota bilgisi yani solfej derslerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Bu derslerde haftada bir gün grup dersi şeklinde gerçekleşmektedir.

Ayrıca kursumuzda Konservatuar, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri programlarının sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimiz için düzenli ve sistemli bir çalışma programı uygulamaktadır.

10 yaştan itibaren her yaşa yönelik eğitim programı uygulanmaktadır.

Özel derslerde derse gelemediğiniz durumlarda ( bir dönem içinde 3 kez olmak şartıyla) en geç 1 gün önce haber vermek kaydıyla dersinizi iptal edebilirsiniz haber verdiğiniz takdirde ders hakkınızı kaybetmezsiniz. Dersin telafisi size ve hocamıza uygun gün ve saatte yapılır.

Eğitimlerde M.E.B. talim terbiye kurulunun onayladığı programları öğrencinin yaş ve seviyesi göz önüne alarak uygulamaktayız, programımız 40 haftalık yani 10 aylık dönemler şeklinde devam etmektedir.