Sanat Severlere ve Kamuoyuna önemle duyurulur !

Sayın sanat severler, İstanbul ve özellikle Bakırköy Bölgesinde birtakım kişilerin “Engelli Nar Sanat” adını anarak telefonla veya ziyaret ederek bileti satışı ve bağış toplamaya çalıştıkları ve pek çok esnafı arayarak / ziyaret ederek bunu yapmaya çalıştıkları esnaf tarafından bizlere bildirilmiştir.

Bu tür satış ve yardım talepleri ile  ne dernek olarak (Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği) ne de M.E.B. Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak herhangi bir ilgimiz yoktur.

Gerek derneğimiz ve gerekse derneğimizin sahibi olduğu Kursumuz her türlü girişimini resmi, legal ve yasal çerçevede yapmaktadır. Adımızı kullanarak, telefon ve bizzat gelerek bilet satışı, yardım toplama v.b. girişimlerde bulunan kişilere taviz verilmemesi ve itibar edilmemesini kamu oyundan önemle  rica ederiz.

Dernek veya kursumuzun yasal olmayan bu kişilerle yakın veya uzaktan ilişkisi olmadığını bilmenizi ve ilerde doğabilecek durumların önlenmesi ve halkımızın zarar görmemesi anlamında halkımızın aydınlanmasını ve duyarlı davranmasını rica ederiz.

 

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği

Ve

M.E.B. Özel Nar Sanat Eğitim Kursu

adına

Başkan

Naci ÖZCAN

3 cevaplar

Yorumlar kapalı.