Nerede Olursanız Olun; 21 EKİM – 28 Ekim arası sanatla olun

Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi’nde, Kardeş Türküler’in vereceği konser 9 Kasım’da…

Sanat haber duyuruSERGİ

İSTANBUL
* Tansel Türkdoğan’ın “Simülatif İzler, Bilinmeyen Objeler” isimli sergisi 1 – 30 Kasım tarihleri arasında Kare Art Gallery’de.
* Binnur Çavuşoğlu’nun “Işığın Düştüğü Her Ne Varsa…” isimli sergisi 2 – 22 Kasım tarihleri arasında Artev Sanat Galerisi’nde.
* Nuran Terzioğlu’nun “Eldiven Fabrikası” isimli sergisi 2 Kasım – 7 Aralık tarihleri arasında Galeri Apel’de.
* Luke Waller’ın sergisi 22 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında RenArt Galeri’de.
* Berna Karaevli’nin “İz” isimli sergisi 22 Ekim – 5 Kasım tarihleri arasında Galeri Eksen’de.
*Mehmet Yılmaz’ın sergisi 23 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında Piramid Sanat’ta.
* Feridun Oral’ın “Monalisa – Buruk Bir Tebessümün Mısa Hikâyesi” isimlisergisi 23 Ekim – 17 Kasım tarihleri arasında Galeri Selvin’de.
* Kemal Özen’in “İyi Çocuk Ol, Acınla Büyü” isimli sergisi 23 Ekim – 24 Kasım tarihleri arasında Sanatorium’da.
* Eşref Üren’in sergisi 24 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında İşsanat Kibele Sanat Galerisi’nde.
* Mimardan Müzisyene Sınırsız Yaratıcılık isimli sergi 24 Ekim – 25 Aralık tarihleri arasında ARMAGGAN Art & Design Gallery’de.
* Seyhun Topuz’un sergisi 24 Ekim – 27 Aralık tarihleri arasında Proje4L/Elgiz Çağdaş Sanat Müzesi’nde.
* Memduh Kuzay’ın sergisi 24 Ekim – 16 Kasım tarihleri arasında Arnavutköy artgallery’de.
* 3 Kuşak Erdirenler Retrospektif Sergisi 1 isimli sergi 24 Ekim – 16 Kasım tarihleri arasında Derinlikler Sanat Merkezi’nde.
* A. Halim Kulaksız’ın “Nostalgia Impossibile” isimli sergisi 24 Ekim – 23 Kasım tarihleri arasında 44A Sanat Galerisi’nde.
* Şevket Sönmez’in sergisi 28 Ekim – 20 Kasım tarihleri arasında MERKUR’de.
* Bir Daha Asla! Geçmişle Yüzleşme ve Özür isimli sergi 25 Ekim – 15 Aralık tarihleri arasında DEPO’da.
* Aslı Vural’ın “Kayıp Kent” isimli sergisi 25 Ekim – 16 Kasım tarihleri arasında Türker Art’ta.
* Osman Şengezer ’in kostüm eskizleri ve resim sergisi 25 Ekim’e kadar TEB Özel Bankacılık Nişantaşı Merkezi’nde.
* Osman Şengezer’in sergisi 25 Ekim’e kadar TEB Özel BankacılıkNişantaşı Merkezi’nde.
* Olgu Ülkenciler’in “Zevkli Rezalet” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar C.A.M Galeri’de.
* Mehmet Ali Uysal’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Pi Artworks İstanbul’da.
* Cengiz Çekil’in “Temizlik Beziyle” başlıklı sergisi 26 Ekim’e kadar Rampa’da.
* Pınar Yoldaş’ın “Bir Başka Evrim” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar Ekavart Gallery’de.
* Serhat Kiraz’ın sergisi 26 Ekim’e kadar Maçka Sanat Galerisi’nde.
* Nilbar Güreş’in “Açık Telefon Kulübesi” başlıklı sergisi 26 Ekim’e kadar Rampa’da.
* Ali Kazma’nın “Kitap” isimli sergisi 26 Ekim’e kadar Galeri Nev’de.
* Azade Köker’in sergisi 26 Ekim’e kadar cda Projects’te.
* Bir Kardeşlik ve Dayanışma Hikayesi “S.U.A.T. ve Kapılar” isimli sergi 26 Ekim’e kadar Nişantaşı Işık Galeri’de.
* Aslı Akyüz’ün resim sergisi 27 Ekim’e kadar Harmony Sanat Galerisi’nde.
* Yakın Menzil isimli karma fotoğraf sergisi 27 Ekim’e kadar İstanbul Modern’de.
* Ekin Onat’ın “Vertigo” başlıklı sergisi 27 Ekim’e kadar Merhart Galeri’de.
* Julie Upmeyer ’ın Katmanlı Karaköy isimli sergisi 30 Ekim’e kadar BauArt Galeri’de.
* Mahremiyet isimli sergi 30 Ekim’e kadar Çağla Cabaoğlu Gallery’de.
* Arslan Eroğlu’nun resim sergisi 31 Ekim’e kadar Artisan Sanat Galerisi’nde.
* Nedret Yaşar ’ın “Empati” isimli resim sergisi 31 Ekim’e kadar Doruk Sanat/Tophane’de.
* Özgün Başaran Tokuç’un “Hadi, Ben Şimdi Bir Çocuğum!” isimli resim sergisi 31 Ekim’e kadar Ürün Sanat Galerisi’nde.
* Çağdaş Ustalardan Resim, Heykel ve Fotoğraf sergisi 31 Ekim’e kadar TEM Sanat Galerisi’nde.
* Mark Amerika’nın “Bulut Bankaları” isimli sergisi 31 Ekim’e kadar Kasa Galeri’de.
* Emin Çizenel’in sergisi 31 Ekim’e kadar Kare Art Gallery’de.
* Drew Tal’ın sergisi 31 Ekim’e kadar Rezan Has Müzesi’nde.
* Rebecca Horn’un “A Chemical Wedding in İstanbul” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Galeri Artist’te.
* Gülgün Başarır’ın “Seçmeler” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Galeriartist Çukurcuma’da.
* Geçiş Projesi 3. bölüm sergisi 1 Kasım’a kadar Yapı Kredi KültürMerkezi’nde.
* Zekeriyaköy Sanat Grubu’nun “Bilinmeyen Daire” isimli sergisi 1 Kasım’a kadar Lebriz ART212 Nişantaşı Sanat Galerisi’nde.
* Binnur Çavuşoğlu’nun suluboya resim sergisi 2-22 Kasım tarihleri arasında ArtEv Sanat Galerisi’nde.
* Portreler isimli sergi 2 Kasım’a kadar Evin Sanat Galerisi’nde.
* Meriç Algün Ringborg’un “Görünürdeki Yazar” isimli sergisi 2 Kasım’a kadar Galeri NON’da.
* Esra Rotthoff’un sergisi 2 Kasım’a kadar Empire’da.
* Olga Kisseleva’nın sergisi 2 Kasım’a kadar Şekerbank Açıkekran Yeni Medya Sanatları Galerisi’nde.
* Fulden Aran’ın “Bir Yaz Gecesi Rüyası” isimli resim sergisi 2 Kasım’a kadar Alan İstanbul’da.
* Nevin Çokay’ın sergisi 2 Kasım’a kadar Terakki Vakfı Sanat Galerisi’nde.
* Kerem Ozan Bayraktar’ın “Sirk” isimli sergisi 3 Kasım’a kadar Pg Art Gallery’de.
* Nihâl Martlı’nın “Vagabonde” isimli sergisi 3 Kasım’a kadar Hub Sanat Mekan’da.
* Arayüzeyler isimli sergi 7 Kasım’a kadar Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde.
* Burcu Gökçek’in sergisi 9 Kasım’a kadar artSümer’de.
* Sabri Berkel’in “Kusursuz Bir Dünya” isimli sergisi 9 Kasım’a kadar Teşvikiye Sanat Galerisi’nde.
* Aysun Pekin, Canan Karahan, Derya Ozan, Füsun Özsoy, Sena Saraç ’ın karma sergisi 9 Kasım’a kadar İstanbul Sanayi Odası Sanat Galerisi’nde.
* Bahadır Gökay’ın “Evvel” isimli sergisi 09 Kasım – 03 Aralık tarihleri arasında Almelek Sanat Galerisi’nde.
* Burcu Gökçek’in “Biz” isimli sergisi 9 Kasım’a kadar artSümer’de.
* Kontrol Noktası isimli sergi 10 Kasım’a kadar Depo’da.
* Barış Cihanoğlu’nun “Kendini Bul” isimli sergisi 10 Kasım’a kadar Gallery İlayda’da.
* Kalliopi Lemos’un sergisi 10 Kasım’a kadar Fener Yoakimion Rum Kız Okulu’nda.
* Erdal Ateş’in “Karşı Duvarlar 2013” isimli sergisi 11 Kasım’a kadar Mim Hotel’de.
* Can Yeşiloğlu’nun sergisi 13 Kasım’a kadar Galeri G-art’ta.
* Rıza Kuruüzümcü’nün resim sergisi 14 Kasım-14 Aralık tarihleri arasında Doruk Sanat Galerisi’nde.
* Ceylan Dökmen’in sergisi 15 Kasım’a kadar Cevahir Hotel İstanbul Asia’da.
* No.3 isimli sergi 16 Kasım’a kadar Nesrin Esirtgen Collection mekânında.
* Anlamlanan Bedenler isimli sergi 16 Kasım’a kadar Galeri Manâ’da.
* Can Dostlarımız isimli resim sergisi 21 Kasım-12 Aralık tarihleri arasında Akyol Sanat Merkezi’nde.
* Kayıt isimli karma sergi 22 Kasım’a kadar Mixer’de.
* Dişe Dokunduk isimli sergi 4 Aralık’a kadar Şeli Sanat’ta.
* Adem Genç ve Mustafa Ata’nın sergisi 5 Aralık’a kadar Myra Art Gallery’de.
* Pierre Loti’nin İstanbul: 1903-1905 adlı fotoğraf sergisi 14 Aralık’a kadar Notre Dame de Sion Fransız Lisesi’nde.
* Elio Montanari’nin “Biri, Hiçbiri, Binlercesi” sergisi 26 Aralık’a kadar SALT Galata’da.
* Tülin Onat ve Mithat Şen’in sergisi 30 Aralık’a kadar Dentan’da.
* Fotomuhabirliğin 40 Yılı – Sipa Kuşağı isimli sergi 31 Aralık’a kadar Fransız Kültür Merkezi’nde.
* Anish Kapoor’un sergisi 5 Ocak’a kadar Sakıp Sabancı Müzesi’nde.
* Gülsün Karamustafa’nın “Vadedilmiş Bir Sergi” isimli sergisi 5 Ocak’a kadar SALT Beyoğlu ve SALT Galata’da.
* Sophia Vari’nin sergisi 19 Ocak’a kadar Pera Müzesi’nde.
* Düşler Gerçekler İmgeler isimli sergi 19 Ocak’a kadar Pera Müzesi’nde.
* Rafael Lozano-Hemmer’ın sergisi 16 Şubat’a kadar Perili Köşk’te.

ANKARA
* Sibel Avcı Tuğal – resim – bugün sona eriyor – Mustafa Ayaz Müzesi ve Sanat Galerisi’nde. (0 312 285 89 98)
* İzlenimyorum/Karadeniz – resim – 23 Ekim’e dek – Galeri Soyut’ta.(0 312 438 86 70)
* 20. Yüzyıldan 21. Yüzyıla Uzanan Fırçalar – 30 Ekim’e dek – Peker Sanat Galerisi’nde. (0 312 439 30 03)
* Nur Koçak – resim – 2 Kasım’a dek – Galeri Nev’de. (0 312 437 39 90)
* Adnan Turani – resim – 2 Kasım’a dek – Kav Sanat Galerisi’nde. (0 312 491 22 32)
* Genç Kuşak II – resim – 2 Kasım’a dek – Kav Genç Sanat’ta. (0 312 491 22 32)
* Nihâl Martlı/VAGABONDE – resim – 3 Kasım’a dek – Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)
* Farago/Zahit Büyükişliyen – resim – 8 Kasım’a dek – Güler Sanat’ta. (0312 236 21 22)
* Şefik Bursalı Resim Yarışması Sergisi – resim – 8 Kasım’a dek – Ankara Resim ve Heykel Müzesi’nde. (0 312 384 42 00)
* Hasan Karegarı – rapidograf – 11 Kasım’a dek – GaleriM Sanat Galerisi’nde. (0 312 235 50 06)
* Nevzat Can – karakalem ve yağlıboya Atatürk sergisi – 13 Kasım’a dek – Stillife Art’ta. (0 312 441 01 45)
* Mexican Art – resim – 15 Kasım’a dek – Cermodern Sanatlar Merkezi’nde. (0 312 310 00 00)
*Harun Antakyalı – resim – 17 Kasım’a dek – m1886 Sanat Projeleri’nde. (0 312 286 00 74)
* Serdar Pehlivan – resim – 22 Kasım’a dek – Atlas Sanat Galerisi’nde. (0 312 468 59 04)
* İsmail Altınok – resim – 30 Kasım’a dek – İsmail Altınok Sanat Merkezi’nde. (0 312 433 30 34)

ADANA

* Musa Boz’un, AÇS Sanat Galerisi ’ndeki sergisi sürüyor. Boz’un yağlıboya çalışmalarının bir bölümünün yer aldığı sergi, 30 Ekim tarihine dek izlenime açık olacak. (0505 2253297)

Şenol Tilki Parlak

Şenol Tilki

GAZİANTEP

* Ressam Şenol Tilki’nin, Sanko Park Sanat Galerisi’ndeki sergisi sürüyor. Sanatçı Tilki’nin yağlıboya çalışmalarının yer aldığı sergiyi sanatseverler 25 Ekim tarihine dek 10.00-22.00 saatleri gezebilecek. (0342 336 60 66)

HATAY

Muzaffer Tire

Muzaffer Tire

* Muzaffer Tire’nin, ‘Çengelli Düşünceler’ adlı resim sergisi çarşamba günü 18.00’da Antakya Prime Mall AVM Sanat Galerisi’nde açılacak. Tire’nin sergisi 15 Kasım tarihine dek sanatseverlerin izlenimine açık tutulacak. (0326 2901111-16)

MÜZİK

İSTANBUL
*Borusan Quartet’ın konseri bugün saat 20.00’de Kadıköy Süreyya Operası’nda.
*Engin Gürkey’in konseri yarın 20.00’de Jolly Joker İstanbul sahnesinde.
ABD’li caz trompetçisi
*Christian Scott’ın konseri yarın saat 21.30’da Salon IKSV’de.
*Bulutsuzluk Özlemi grubunun konseri yarın saat 22.30 ’da Beyoğlu Hayal Kahvesi’nde.
*Nicholas Phan ve piyanist Myra Huang’ın konseri 23 Ekim’de saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda.
*Snarky Puppy’in konseri 23 Ekim’de saat 21.30’da Salon IKSV’de.
*Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall konserlerinde Genco Erkal’ın anlatıcılığında Cihat Aşkın ve İstanbul Oda Orkestrası’nın seslendireceği “Askerin Öyküsü” 23 Ekim’de saat 19.30’da (0212 359 58 00-132)
*Cristina Branco’nun konseri 24 Ekim’de saat 20.00’de Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda.
*Alp Ersönmez’in konseri 24 Ekim’de saat 20.00’de Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi’nde.
*Zuhal Olcay ve Çağ Erçağ, Melih Kara, Ozan Tunca, Murat Berk’ten oluşan Cellistanbul konseri 24 Ekim’de saat 20.00’de Fulya Sanat Merkezi’nde. (0212 215 60 29)
*İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın şef Sung-jin Kim yönetimindeki “Kore Haftası Konseri” 25 Ekim’de Küçükçekmece Arenamega’da.
*Orchestra’Sion’nun solistler Rüstem Mustafa, Öykü Koçoğlu, Çağlayan Çetin, Orçun Orçunsel eşliğinde vereceği oda müziği konseri 26 Ekim’de saat 19.30’da Notre Dame de Sion’da. (0212 219 16 97)
*Asya-Avrupa Oda Orkestrası’nın, şef Serdar Yalçın yönetiminde vereceği ilk konseri “Cumhuriyet” 27 Ekim’de saat 20.00’de Caddebostan Kültür Merkezi’nde. Solistler: Hüseyin Likos, Halit Turgay.

kardeş-türkülerANKARA

* CSO Konser Salonu’nda, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası’nın şef Rengim Gökmen yönetiminde vereceği Dorukhan Doruk’un solist olarak yer alacağı “Ankara’nın Başkent Oluşunun 90. Yılı/Cumhuriyet Bayramı” konseri, 31 Ekim’de, saat 20.00’de. (0312 309 13 43)
* Bilkent Konser Salonu’nda, Bilkent Senfoni Orkestrası’nın şef Gürer Aykal yönetiminde vereceği, Alexei Volodin (piyano) solist olarak katılacağı konser, 25 Ekim’de, saat 20.00’de. (0 312 290 17 75)
* Anadolu Gösteri ve Kongre Merkezi’nde, Kardeş Türküler’in vereceği konser 9 Kasım’da, saat 20.30’da. (0 312 286 12 11)

 

TİYATRO
İSTANBUL

* Devlet Tiyatroları Beykoz Ahmet Mithat Efendi Sahnesi’nde “Kurban” cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Cevahir Sahneleri Salon 1’de “Kızılırmak” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Cevahir Sahneleri Salon 2’de “Son Tango” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Küçük Sahne’de “Profesyonel” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. Üsküdar Stüdyo Sahne’de “İkinci Dereceden İşsizlik” salı, çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.00 ve 20.00, pazar 15.00. (0 212 292 39 00)
* İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları Muhsin Ertuğrul Sahnesi’nde “Ocak” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00, pazar 15.30. Kağ. Küçük Kemal Sahnesi’nde “Kedi ile Palyaço” perşembe 14.00. Haldun Taner Sahnesi’nde “Yolcu” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00, pazar 15.30. Ümraniye Sahnesi’nde “Kösem Sultan” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00. Üsküdar Müsahipzade Sahnesi’nde “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” çarşamba, perşembe, cuma 20.00, cumartesi 15.30 ve 20.00, pazar 15.30. Üsküdar K. Yılmazer Sahnesi’nde “Türkiye Kayası – Bir Göç Hikayesi” çarşamba, perşembe, cuma 20.00; “Üç Kardeş ve Muhteşem Kurt” perşembe, cuma 12.00. (0 212 455 39 00)
* Ortaoyuncular’da “Masal Müfettişi” cumartesi 20.00, pazar 18.00. (0 212 251 18 65)
* Kumbaracı50’da “Yokuş Aşağı Emanetler” bugün, salı 20.30; “Katilcilik” çarşamba, perşembe 20.30; “444” cuma, cumartesi 20.30 (0532 255 55 80)
* Tiyatro Boyalıkuş’ta “Melek” cuma 20.30 Sahne Cihangir’de. ( 0 212 245 21 09)
* Sahne Hal’de “Down To The Earth” bugün, “İyi İnsanlar” salı, “100” çarşamba, “Kırık Merdivenler” perşembe 20.30. (0 212 274 74 78)
* garajistanbul’da “Ali ile Ramazan” 20.00. (0 212 244 44 99)
* Tiyatro Pera’da Akdeniz (Müzikal) cuma, cumartesi ve pazar saat 20.00’de sahnelenecek.

ANKARA

* Akün Sahnesi’nde, “Çalıkuşu” adlı oyun, 22, 23, 24, 25, 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te, “Keloğlan Keleşoğlan” adlı çocuk oyunu, 10, 12, 24, 29 ve 31 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 427 19 71)
* Altındağ Tiyatrosu’nda, “Miyhavlar Tiyatrosu” adlı çocuk oyunu, 23, 25 ve 30 Ekim’de saat 11.00’de, “En Son O Gitti” adlı oyun 22, 23, 24, 25, 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 316 59 02)
* Büyük Tiyatro’da, “Teneke” adlı oyun, 22, 25, 29 Ekim’de saat 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 324 22 10)
* Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde, “Aşk Hastası” adlı oyun 22, 23, 24, 25 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te, “Narnia Günlükleri” adlı çocuk oyunu, 22 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 240 00 91)
* Küçük Tiyatro’da, “Nereye?” adlı oyun, 22, 23, 24, 25 29, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te, “Karlar Kraliçesi” çocuk oyunu, 23, 25, 29, 31 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 311 11 69)
* Oda Tiyatrosu’nda, “Mevlana-Aşk ve Barış Çığlığı” adlı oyun, 29, 30, 31 Ekim’de saat 18.30’da, “Nehir” 22, 23, 24, 25, 26 Ekim’de saat 18.30’da. (0 312 311 11 69)
* Stüdyo Sahne’de, “Bizim Yunus” adlı oyun, 22, 25, 29 Ekim’de saat 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 397 30 24)
* İrfan Şahinbaş Atölye Sahnesi’nde, “Jerry ve Tom” adlı oyun, 23, 24 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00’te, “Cesaret Ana ve Çocukları” adlı oyun, 30 ve 31 Ekim’de saat 20.00’de, “Horoz Adam ve Korsan” adlı oyun, 20 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 397 30 24)
* Şinasi Sahnesi’nde, “Ramiz ile Jülide” adlı oyun, 29, 30, 31 Ekim’de saat 20.00’de, “İki Kalas Bir Heves/Van DT” adlı oyun, 22, 23, 24, 25 Ekim’de saat 20.00’de, 26 Ekim’de saat 15.00 ve 20.00’de, 27 Ekim’de saat 15.00’te. (0 312 467 17 44)

* Ankara Halk Tiyatrosu’nda, “Jeanne D’arc’ın Öteki Ölümü” , ekim ayı boyunca her cuma ve cumartesi saat 20.00’de.
(0 312 418 97 98)
* Tiyatro Pembe Kurbağa’da, “Hiç Yemez Prenses” adlı çocuk oyunu 26 Ekim’de saat 12.00’de, “Ponpon Kuyruğun Pastası” adlı bebek tiyatrosu oyunu 27 Ekim’de saat 12.00’de. (0 312 418 02 98)

OPERA-BALE

İSTANBUL
Devlet Opera ve Balesi’nin sahnelediği Genç Werther’in Acıları 22- 24 Ekim’de Kadıköy Süreyya Operası’nda izlenebilir. Oyun saat 20.00’de başlıyor.

ANKARA
*Opera Sahnesi’nde, “Rigoletto” operası 26 Ekim’de saat 15.00’te, “Amazonlar” balesi 24 Ekim’de saat 20.00’de, “Tosca” operası 23 ve 30 Ekim’de saat 20.00’de, “Arda Boyları” modern dans gösterisi bugün saat 20.00’de. (0 312 229 76 25)
*Operet Sahnesi’nde, “Arşın Mal Alan” opereti 27 Ekim’de saat 16.00’da, 29 Ekim’de saat 20.00’de. (0 312 229 76 25)
*Leyla Gencer Sahnesi’nde, “A’dan Z’ye” çocuk müzikali 27 Ekim’de saat 11.00’de. (0 312 229 76 25)

 

Kaynak : [-]

Benzer Kategoriler