Nar Sanat’ta Ücretsiz Tiyatro Tanışma Dersleri 16 Eylül’de

Tiyatro insanları ırk, din, dil, politika ayrımı yapmaksızın birleştiren bir işlev üstlenir. Hayatımızın her anında yer alan gülmek, ağlamak, sevinmek, üzülmek gibi duyguları meydana çıkararak topluma hizmet eder.

Yaşamımızın aynası olan tiyatroyu basit bir dille, insan hayatında geçmiş, geçebilecek olayların, benzetme yoluyla belli yerlerde bir seyirci topluluğu önünde canlandırılması sanatı şeklinde tanımlayabiliriz. Tiyatro için insanı insana insanca anlatma sanatı tanımını da kullanmak mümkün.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu, hayatında tiyatroya yer vermek isteyen sizlerle tiyatroyu buluşturmak amacıyla 16 Eylül 2017’de ücretsiz tanışma dersleri düzenliyor.

10-14 yaş için saat 15.00’da, 15 yaş üstü için ise 16.30’da gerçekleşecek ücretsiz tiyatro tanışma derslerimize katılarak sizde tiyatroyu deneyimleyebilirsiniz.

Tiyatro derslerimiz Cumartesi günleri 2 ders saati şeklinde uygulanacak.

Bakırköy meydana çok yakın bir konumda bulunan Özel Nar Sanat Eğitim Kursu‘muza özellikle Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir’den ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceğinizi belirtmekte fayda var.

Ücretsiz tanışma dersleri ve detaylı bilgi için 212 570 80 68.