Nar Sanat’ta Hip Hop Dersleri Başlıyor

1970’li yıllarda Amerika’da zenciler tarafından geliştirilen hip hop; funk, blues, jazz ve soul gibi müzik türlerini barındırıyor. Yalnızca sokak danslarının kültürünü yansıtmayan hip hop ile, müziğin ruhuna uyarak hazırlanan koreografiler hem bedensel hem de sosyal gelişim sağlayabilirsiniz.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu‘nda Salsa, Bachata, Merenge, Swing Lindi Hop, Chacha, Arjantin Tango, Zumba ve Oryantalin yanı sıra Hip Hop dersleri de veriliyor.

Hip Hop derslerimiz 16 Eylül’de 13 yaşına kadar saat 11.00, 14 yaş ve üstü için ise saat 11.30’da ücretsiz tanışma dersiyle başlayacaktır.

Hayatına Hip Hop kültürünü katmak isteyenler için Nar Sanat Eğitim Kursu, bu yıl da eğitmenimiz Hatice Sibel Aytan ile önemli çalışmalara imza atacak.

Bakırköy’de bulunan Özel Nar Sanat Eğitim Kursu‘na, İstanbul’un pek çok semtinden tek araçla ulaşım mümkün. Konumu gereği kursumuza Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir gibi semtlerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz tanışma dersleri ve detaylı bilgi için 212 570 80 68.