Nar Sanat Online Dersler Başlıyor

,


Sevgili velilerimiz ve öğrencilerimiz yaklaşık 3 haftadır kurumla biz öğretmenlerimizin yaptığı toplantılar sonucu sizler ve öğrencilerimizin vakit kaybetmemesi adına sizlerle kısa da olsa ders yapıyorduk.

Kurum ve eğitmenler olarak gözlemlerimiz ve çalışmalarımız gösterdi ki kısa da olsa (Online) çevrimiçi dersler verimli olabiliyor.
Sizlerinde gözlemlediği ve bildiğiniz üzere ne yazık ki bu süreç uzayacak gibi duruyor ve maddi açının ötesinde enstrüman çalmak, ilerlemek, pratik yapılmadan ve bir öğretici olmadan yapılabilecek bir şey değil.

Dolaysıyla (Online) çevrimiçi derslere daha sıkı ve ciddi şekilde tam saatli devam etmeye karar verdik. Kaldı ki internette görebileceğiniz üzere bazı kişiler (Online) çevrimiçi ders açarak eğitimlerine devam etmektedir.

Kurum olarak öncelikle bunun olabilirliğini denemek istedik ve bir fikir sunduk ve öğretmen arkadaşlarım gönüllü olarak 10-15 dakikalık deneme derslerini denemeyi kabul etti ve sonuç olarak bunun olumlu sonuçları üzerine kurum olarak 45 dk ders yapılabileceğine karar verdik.

BİREYSEL DERSLER HAKKINDA

Bu konuda hiçbir zorlamaya elbette gitmeyeceğiz. İmkânı olmayan öğrencilerimiz kaydını sildirmemek (Sonra devam etmek) şartı ile öğretmen arkadaşlarıma performans videoları atarak devam edebilecek fakat tam zamanlı olarak ücreti karşılığında isteyen velilerimizle de 45 dakikalık ders yapılmasının olumlu olacağını düşünmekteyiz. Hala hazırda kayıtlı öğrencimiz olanların; her Çevrim içi aldığı 4 (Online) çevrimiçi ders için rutine döndükten sonra 1 adet uygulamalı telafi dersi yapılacaktır. Bu durum yalnızca eğitim alan kayıtlı öğrencilerimiz için geçerli olup yeni kayıt olacaklara uygulanmayacaktır.

Bu konuda birçok velimiz ve öğrencimizin de talepte bulunması üzerine bu yöntemin rutin eğitimlere geçinceye kadar faydalı olacağına inanmaktayız.

GRUP DERSLER HAKKINDA:

Bireysel derslerin yanı sıra grup dersi olan Bale /Dans dersleri konusunda da çalışmaların verimli olmasından dolayı bu derslerle ilgili olarak ders saatleri ve diğer planlamalar ve rutin dersler, ücret ve değerlendirme için lütfen kurumla irtibata geçiniz.

Grup derslerde de her 4 dersin sonucunda eğitimin rutine dönmesi ile 1 adet telafi dersi yapılacaktır.

Her hangi bir ücrete tabii olmayan ve gönüllü olarak verdiğimiz dersleri kimi zaman sizlerin isteği üzerine uzattık fakat gerek bizlerin hayatımızı idame ettirebilmemiz ve gerekse kurumumuzun yaşayabilmesi ve rutin eğitimlere dönüldüğünde de sizlerden ayrı kalmamak adına bu yöntemi geliştirmek durumundaydık.

ÜCRET ÖDEMEKTE ZORLUK ÇEKENLER VE BURSLULAR

Elbette normal şartlarda hepimizin içinde olduğu durum malum iş ve ücret konusunda zorluk çeken fakat devam etmek isteyen veya tam burslu öğrencilerimizin de kurumla bir an önce irtibata geçmesini diliyoruz. Hiçbir veli ve öğrencimizi yalnız bırakma istemiyoruz.

Yukarıda bahsedilen durumlar dışında Ücretli derslere devam etmek istemeyen öğrencilerimiz ile video paylaşımlarına pek tabii ki devam edeceğiz.

Detaylı görüşme için kuruma ulaşabilirsiniz.

Ücretli derse devam etmek isteyen öğrencilerim ve velilerim kurumla irtibata geçerse seviniriz. Tekrar yan yana ders yapabileceğimiz günlerde görüşmek üzere. Hepinizle ders yapmayı gerçekten çok özledik.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi ve ücretlerin nasıl ödenebileceği konusunda sokağa çıkma yasağının olmadığı günlerde her gün saat 13:00-18:00 arasında 5308807180 ve 0212 570 80 68 nolu telefonlardan Genel koordinatörümüz Mehtap Hocamızdan bilgi alabilirsiniz.
Sevgi ve sağlıcakla kalınız.