Bakırköy’de bir ilki gerçekleştiren Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika vermeye yetkili Bakırköy’ün ilk sanat derneği kursu olma özelliğini taşıyan” Özel Nar Sanat Eğitim Kursunu” sizlerin ve çocuklarınızın daha kaliteli, doyurucu sanat eğitim alması amacıyla kurmuştur.

Bir çok semte tek araç ile ulaşmanın mümkün olduğu kursumuz Bakırköy’ün merkezindedir. Otobüs duraklarına 5 dakika minibüslere ise 1 dakika mesafede olması açısından sizleri yormayacak ve kolay ulaşabileceğiniz bir sanat merkezi konumundadır. Örneğin Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir gibi semtlerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Misyonumuz

Sanat eğitiminde yenilikçi ve yaratıcı çözüm ve teknikler ile Öğrenci, veli ve tüm ülkemiz vatandaşlarına üst düzeyde sanatsal değer katarak sanat eğitiminde lider olmak.

Vizyonumuz

Değişik yaş grupları için sanat eğitiminin gereklerini en başarılı şekilde yerine getirerek; sanatı sevdirmeyi ve yeni değerler yaratmayı ilke edinmiş, sanat eğitiminde olası gelişmeleri araştıran, yeni süreçler ve yöntemler geliştirip bunları olanca hızıyla uygulayan kişisel yetenek ile becerileri yönlendiren, sanatın ahlaksal ve dürüstlük ile kaliteden taviz vermeyen yanını, verdiği eğitime dahil eden bir eğitim kurumu olmaktır.

———————————————————————————————————————————–

Nar Sanat Istanbul Education, Culture and Art Association founded first foundational course of Bakırköy, Private Nar Sanat Education Course, which has the authorisation to give a certificate approved by Ministery of National Education of Republic of Turkey. Private Nar Sanat Education Course was founded to provide a better quality and more fullfiling education in art to you and your children.

Our course which is possible to reach with a variety of means is located at the center of Bakırköy. Our course is 5 minnutes to bus stations and 1 minute to minibus stations by foot. Because of his our course is a easy to reach and easy to find educational art center. You can easly reach our course from these districts, Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir.

Our mission
To be a leader in art education while incorporating top-tier artistic values to our students and their parents and to the citizens of our country with creative and innovative techniques and solutions.

Our vision
To be an educational organization which, doesnt give up the artistic side of art while making no compromises to the honest and quality education, follows possible advancements in art education sector and develops new processes and methods to apply within students, makes art endearing and add new values to it for various different age groups while making sure there are no compormises to education of art.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın