Hisar Okullarının düzenlediği Liseler Arası Müzik Yarışması son başvuru 14 Mart

Hisar Okulları ev sahipliğinde üç yıldır düzenlenen ve İstanbul’daki tüm liselere açık liseler arası müzik yarışması için başvurular başladı. 

hisar okulları müzik yarışması 2014

 14 Mart’a kadar sürecek başvuruların ardından, iletilen kayıtlar üzerinden ön eleme gerçekleştirilecek. Ön eleme sonuçları 21 Mart günü duyurulacak. Dereceye girenlerin canlı performanslar ile belirleneceği ve 29 Mart tarihinde gerçekleştirilecek final gününde ise toplam 22 yarışmacı sahne alacak.
Hisar Okulları Liseler Arası Müzik Yarışması, öğrencilere kaliteli bir müzik ortamı sunmayı, onların yaratıcılıklarını desteklemeyi ve profesyonelliğe atacakları ilk adımda yanlarında olmayı hedefliyor.
Yarışmada gençlerin yeteneklerini değerlendirecek jüri üyeleri de profesyonel müzisyen olacak. Hisar Okulları Liseler Arası Müzik Yarışması’nda bu yıl dereceye giren öğrenciler müzik alanında kendilerini geliştirmelerine destek olacak birbirinden değerli hediyelerin de sahibi olacak.
Başvuru ve şartnameye ulaşmak için http://www.hisarokullarimuzikyarismasi.com/ adresine girebilir; önceki yılların dereceye giren başarılı öğrencilerini izlemek, soru ve yorumlarınızı iletmek için facebook sayfasına üye olabilir ve yarışmayla ilgili tüm detayları takip edebilirsiniz:

 

Şartname ve başvuru formu yayınlanmıştır.

Yarışmayla ilgili ayrıntıları www.hisarokullarimuzikyarismasi.com adresinden takip edebilirsiniz.Yarışmanın Facebook sayfasına ise www.facebook.com/HisarOkullariMuzikYarismasi adresinden ulaşabilirsiniz.Son başvuru: 14 Mart 2014
Finalistlerin açıklanması: 21 Mart 2014
Final: 29 Mart 2014Yarışma ile ilgili şartname için tıklayınız : Şartname
Yarışma ile ilgili başvuru için tıklayınız   :Başvuru Formu