Bugün bale dersimize davetlisiniz!

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu 15 eylül itibariyle bale derslerini başlatıyor.Minik kelebeklerimiz rüyasını gerçekleştirmek için sizleri ‘’deneme dersimize’’ bekliyoruz.Bugün saat 13:00’de bizleri onurlandırmanız dileğiyle…

Bale eğitimi için tercih edeceğiniz kurs çok önemli!

Bale kursu MEB’e bağlı değilse ciddi bir takım eksiklikleri var demektir. Çünkü bu tip eksiklikleri olmadığı halde MEB’e bağlanmamak anlamsızdır. Genelde en büyük bağlanamama nedeni bir tane dahi resmi öğretmeni bulunmayışıdır. Bunu daha az önemdeki diğer unsurlar takip eder.

Bale okulunun MEB’e bağlı olması ilk olarak eğitime bir disiplin kazandırır, resmi müfredata uyumu zorunlu kılar, bu da minimum bir eğitim kalitesini garanti eder. Bu olmadığı durumlarda öğrencilerde hiçbir ilerlemenin izlenemediği durumlar ortaya çıkabilir.

Bale kursunun MEB onaylı olmasının belki de en önemli avantajı eğitimi tamamladığınızda resmi öğretmen olma hakkını elde etmenizdir. Unutulmamalıdır ki, MEB onaylı kurslar belki bitiren herkesi sanatçı yapamaz(bunun için başkaca kişisel meziyetler de gereklidir) ama öğretmen yapar. Bu belge tüm Dünya’da geçerli bir belgedir. Eğer bu klasik sanatı gerçekten öğrendi iseniz bu belge ile Dünya’nın her yerinde okul açma şansınız doğacaktır.

Bale okulunun MEB’e bağlı olup olmadığını en kolay müdüriyette asılı olması gereken ruhsattan veya ilgili ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden kontrol edebilirsiniz.

*Bale derslerimiz her Cumartesi 13:00-15:00 saatleri arasındadır.

*Deneme dersi ücretsizdir ve 20 dakikadır.

Bale eğitimi ile alakalı detaylı bilgi için 

Bize ulaşmak için