Bakırköy Gitar Dersi

Bakırköy ‘de veya Bakırköy ‘e yakın bir yerde yaşıyorsanız gitar derslerini mutlaka Nar Sanat Eğitim Kursu ‘nda almalısınız!

Gitar derslerimiz Klasik gitar, pop gitar, bas gitar, elektro gitar, akustik gitar olmak üzere farklı türlerde verilmektedir. Eğer sizde gitar derslerimizden yararlanmak istiyorsanız mutlaka öncelikle 15-20 dakikalık ücretsiz tanışma derslerimize katılıp hem yerimizi görebilir hem de eğitmenlerimizle tanışabilirsiniz.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu ‘nda pek çok enstrüman dersleri gerçekleşmektedir. Diğer enstrüman derslerinde olduğu gibi gitar derslerimize de katılım sağladığınız sürece nota bilgisi derslerimizden yararlanabilirsiniz.

Solfej derslerimiz yaş gruplarına göre ayrılmaktadır ve haftada bir gün 40 dakika şeklinde gerçekleşmektedir. Bakırköy meydana 2 dakika uzaklıktaki Milli Eğitim Bakanlığı ‘na bağlı Nar Sanat Eğitim Kursu ‘muzda gitar derslerimiz 45 dakika bire bir özel ders şeklinde uygulanmaktadır.

10 aylık yani 40 haftalık dönemler şeklinde uygulanan gitar derslerimizden yararlanmak ve detaylı bilgilere ulaşmak için kayıt sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68