Bakırköy Bağlama Dersi

Bakırköy ‘de bulunan Nar Sanat Eğitim Kursu’nda bağlama derslerimiz haftada bir gün 45 dakika bire bir özel ders şeklinde işlenmektedir. Derslerimiz bire bir özel ders olduğu için dersin gün ve saatini sizin ve eğitmenimizin programına göre ayarlamaya çalışmaktayız.

Bağlama dersi aldığınız sürece solfej yani nota bilgisi derslerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Nota bilgisi derslerimiz haftada bir gün grup dersi şeklinde gerçekleşmektedir. Nota bilgisi derslerimiz okul öncesi için Pazartesi günleri saat 18.00, yetişkinler için perşembe 18.00 ve ilkokul – ortaokul yaş grubu için pazar günleri saat 18.00’da gerçekleşmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda bağlama dersi aldığınız sürece bu solfej yani nota bilgisi derslerimize de ücretsiz bir şekilde katılabiliyorsunuz.

Bağlama derslerimiz için hafta sonu ve hafta içi akşam saatlerinde derslerimiz mevcuttur. Bağlama derslerimizle ilgili olarak detaylı bilgi almak için Nar Sanat Eğitim Kursu’na ait +90 212 570 80 68 ve 530 880 71 80 telefon numaralarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68