sahnenin tozunu yutmak için yetişkin tiyatrosunda eğitim almaya hazır mısınız?

İster; profesyonel olarak oyuncu olmak ve deneyim kazanmak isteyin, isterseniz Maslow’un ihtiyaç hiyerarşisindeki söylemi gibi; kendinizi gerçekleştirmek için hobi amaçlı olarak tiyatro yapmak isteyin her iki durumda da ciddi bir tiyatro eğitiminden geçmek gerekir.

Elbette ki tiyatro / sahne eğitimi her koşulda sadece sahnede oynayarak olmaz. Gerek teknik ve gerekse yeterli deneyim ve bilgi birikimine sahip eğitmenlerle gerçekleşecek bir eğitimden geçmeniz gerekli.
Elbette amatörce işler yapmakta işinizi görebilir. Elbette  zaman ayıyorsunuz o zaman elden geldiğince en doğru kurumu ve eğitmenleri seçmek kendinize değer verdiğinizin de bir göstergesi olacaktır.
Nar Sanat yıllardır tüm branşlarda olduğu gibi, çocuk tiyatro eğitimlerinin yanı sıra yetişkinler içinde tiyatro eğitimleri vermekte.

Örneklerini youtube.com üzerinden görebileceğiniz gibi (Lütfen Tıklayınız ) hiçbir deneyimi ve bilgisi olmayan fakat alınan eğitim sonucunda “Sahnenin Tozunu yutmaya” aday oyuncunlar haline gelebilirsiniz. Bizi arayın tanışalım. Tanışma dersleri için herhangi bir bedel ödemiyorsunuz. Tanışmadan sonra karar verebilirsiniz.

İletişim :0212 57080 68/ 530 880 71 80

Adres için TIKLAYINIZ.