Sahne sizi bekliyor…

Sizlere ve çocuklarınıza sanatı sevdirmeyi, sanat eğitimi ve faaliyetlerini hayatınıza dahil etmeyi hedefleyen Nar Sanat Eğitim Kursu Bakırköy’de birçok sanat dalında M.E.B. onaylı eğitimlerini sürdürüyor.

Nar Sanat Eğitim Kursu ‘ nda birçok sanat dalında olduğu gibi Tiyatro konusunda da uzman eğitmenler eşliğinde kurs kayıtlarımız devam ediyor.

Uzman eğitmen kadromuzda yer alan Alara Lokum tarafından verilecek olan derslerin eğitimlerine devam eden tiyatro kursumuza kayıt olmak için sizleri Nar Sanat’a en yakın zamanda bekliyoruz.

Teorik çalışmalarla başlayacak olan eğitim, sahne pratikleri ile devam edecek ve ardından seçilecek bir oyunda tüm öğrencilerimiz muhakkak bir rol üstlenerek ardından sene sonunda en az bir kez oyun sahneye konulacaktır.

Tüm bunların yanı sıra öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı onaylı oyunculuk eğitimi aldıklarına dair bir belgeye de sahip olacak ve 18 yaşından sonra bu belgeyle bizim gibi kurslarda ve Halk Eğitim Merkezlerinde eğitmenlik yapabilecek.

Gelin hayaliniz olan, oyuncu olma arzusunu bastırmayın hobi olarak ya da toplum içerisinde kendinizi daha rahat hissetmek ve sosyal bir etkinlik içerisinde yer alma arzu ve heyecanını birlikte yaşayalım…

Detaylı bilgi ve ön kayıt için 0212 570 80 68’i arayınız.