Nar Sanat Anaokulu Sizleri Bekliyor

Okul öncesinde sanatın ışığını bilimle birleştirerek kendiliğiyle ve çevresiyle barışık, araştırmacı, öğrenmekten keyif alan, üreten, seven, sevgiyi paylaşan, ileri görüşlü bireyler yetiştirmeyi hedefleyen NAR SANAT ANAOKULU eğitime başladı.

Okul öncesi dönem insanın gelişim sürecinde en büyük etkileyici aşamadır. Bu önemli aşamayı bizimle geçirmenin farkını yaşayacak öğrencilerimizi heyecanla bekliyoruz.

Onları hep birlikte sahnede piyano çalarken, modern dans ve bale gösterileri sergilerken alkışlamak, gelişimlerini izlemek bizi onurlandıracaktır.

Kendilerini tanıyan mutlu bireyler olarak hayata başlayacaklar. Bu mutluluğu paylaşmak için sizleri bekliyoruz.

Bakırköy’de 2009 yılında açılan Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika vermeye yetkili Bakırköy’ün ilk sanat derneği kursu olma özelliğini taşıyan” Özel Nar Sanat Eğitim Kursunu”nun yeni teşebbüsü olan Nar Sanat Anaokulu sizleri kucaklamayı bekliyor.

Nar Sanat Anaokulu‘nun Bakırköy, Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Zeytinburnu, Güngören, Bağcılar ve Yenibosna‘ya servislerimiz mevcuttur.

Bilgi için:

[email protected]

Telefon: 0549 570 8068

İnternet Sitesi: narsanatanaokulu.com