Şunun için etiket arşivi: Yaratıcı Drama Liderliği Kursu

Birlikte Başarmak

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak; insanın insanla etkileşimde bulunduğu her alanda uygulanabilir bilgilerin verildiği Yaratıcı Drama Liderliği derslerini sizlerle buluşturuyoruz.

Psikolojik danışma ve rehberlik, sosyal hizmetler, sokak çocukları, işitme-görme-zihinsel-konuşma-otistik engelli çocukların eğitimleri, diğer eğitim bilimlerinde de kullanılabilecek faydalı bilgileri içeren Yaratıcı Drama Liderliği derslerimiz Pazartesi ve Perşembe günleri saat 18.00 ile 21.00 arasında programlanmıştı. Buna ek olarak şimdi de Pazar günleri saat 09.30 ile 14.30 saatleri arasında derslerimiz gerçekleşecek.

13 aylık bir program olan Yaratıcı Drama Liderliği dersi, 6 aşamadan oluşuyor. Sınırlı kontenjanın bulunduğu Yaratıcı Drama Liderliği programımızın sonunda staj projesi de gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi ve iletişim: 0212 570 80 68

Yaratıcı Drama alanında eğitmenlik ve liderlik kursuna tüm meslek grubundaki kişilerin katılması önerilmektedir. Bunun dışında aşağıda sayılan meslek grupları için özellikle önerilmektedir.

Okul Öncesi öğretmenleri yada öğretmen adayları,
Pedagoglar,
Psikologlar,
Özel Eğitimciler,
Sınıf Öğretmenleri,
Rehber Öğretmenler,
Resim, Müzik, Beden Eğitimi, Seramik ve El sanatları Öğretmenleri,
Meslek Lisesi Mezunları

ve işinde başarıya ulaşmak isteyenler,

Yaratıcı Drama alanında çalışan, eğitim/belge eksiği olan eğitmenler,

Çalışma alanı değiştirmek isteyen yüksek okul mezunları,
Bu kurs sonucunda alacakları M.E.B. ONAYLI SERTİFİKA İle gerek mesleklerinde gerekse kişisel gelişimlerinde başarılarına katkı yapabileceklerdir. M.E.B. onaylı olmayan yerlerde alacağınız eğitimler gerek zamanınızın gerekse ödeyeceğiniz maddi bedelin heba olmasına yol açacaktır. Hangi dalda eğitim alırsanız alın lütfen M.E.B. Sertifikası vermeye yetkili olup olmadığını sorunuz. M.E.B. Sertifikası vermeye yetkili tüm kurumlara şu adresten ulaşabilirsiniz. Lütfen Tıklayınız.

Şunun için etiket arşivi: Yaratıcı Drama Liderliği Kursu