tiyatro kursu istanbul

tiyatro kursu istanbul konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. tiyatro kursu istanbul konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. tiyatro kursu istanbul konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri tiyatro kursu istanbul konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu, hem kendine yeni bir hobi edinmek isteyenleri hem de tiyatroculuğu profesyonel olarak yapmak isteyenleri özel eğitim kadrosuyla yarınlara hazırlamaya devam ediyor.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu Tiyatrosu eğitmeni Pelin Acar‘ın yönetimi ve Tiyatro bölüm başkanı Halis Bayraktaroğlu desteğiyle gerçekleşen derslerimiz Cumartesi günleri 10-17 yaş 15.00-17.00 , 17 ve üstü 17.00-19.00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Nar Sanat Eğitim Kursu Tiyatro öğrencileri tarafından yıl içinde önemli günlere dair skeçler hazırlanırken, yıl sonunda da bir oyun sergilenmektedir. Bütün bu oyunların yanı sıra 2,5 yılı tamamlayan öğrencilerimiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen sınavı geçtikleri takdirde de Milli Eğitim Bakanlığı onaylı oyunculuk sertifikası almaya hak kazanıyor.

Eğer sizinde hayallerinizde tiyatro sahnesinde yer almak var ise mutlaka Nar Sanat Eğitim Kursu’na uğrayıp tanışma derslerimize katılmayı ihmal etmeyin!

Detaylı bilgi ve iletişim: 0212 570 80 68