Şunun için etiket arşivi: sibel aytan

Yeni yılın ilk gününde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Kerime Nadir’in aynı adlı ölümsüz eserinden uyarlanan yeni günlük dizisi Hıçkırık’ta kursumuzun hip hop ve oryantal eğitmeni Sibel Aytan Selin Karaoğlu karakterine hayat veriyor.

Eğitmenimizin canlandırdığı Selin Karaoğlu, Perihan Karaoğlu’nun kızıdır ve yıllar önce yaşadığı baba kaybının travmasını hala atlatamamış bir karakterdi.

Selçuk Özer ve Nurseli İdiz gibi usta oyuncuların yer aldığı dizinin yönetmenliğini Fırat Gürsoy, senaryosunu ise Redife Zerener, Gökhan Korkusuz kaleme alıyor.

HIÇKIRIK NE ANLATIYOR?
Çocuk yaşta ailesini kaybetmiş Kenan, yetimhanede geçirdiği acı dolu günleri kendisine sahip çıkan Azmi Karaoğlu sayesinde atlatmış ve ailenin konağına yerleşmiştir.

Aslında Kenan’ın hayatını Azmi Bey’in kızı Nalan ile tanışması değiştirir. Nalan ile birlikte büyüyen Kenan, birbirlerinin en yakın arkadaşı hatta sırdaşı haline gelir. Bu yakınlık geçen 15 yıl içinde aşka dönüşür. Birbirlerine delicesine aşık olan bu ikili ne yazık ki aşklarını birbirlerine itiraf edecek cesareti bulamayınca hayatları tam anlamıyla alt üst olur.