senaryo yazımı

senaryo yazımı konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. senaryo yazımı konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. senaryo yazımı konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri senaryo yazımı konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Nar Sanat Eğitim Kursu’nda 27 Ekim’den itibaren Cuma günleri saat 18.00’da Senaryo Yazım ve Kısa Film derslerimiz ücretsiz tanışma dersiyle başlıyor.

Senaryo yazımı ve kısa film derslerimizde sınırlı kontenjan vardır.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda gerçekleşecek kursumuzla kısa film fikrinin geliştirilip sinopsis haline dönüştürülmesine kadar pek çok nokta ele alınacaktır.

30 saatlik bir program olan Senaryo Yazım ve Kısa Film derslerimizin içeriğinde senaryo kuramı, senaryo ve türleri, fikirden hikayeye geçiş, hikaye evreni, karakter yaratmak, kahramanın yolculuğu, dramatik kurgu, hikayede temel dönüm noktaları, sahneye giriş,  sahne araçları, sahne ve aksiyon, sahne ve diyalog, sahne ve dramatik yapı, sinopsis ve treatman, kısa film senaryosu 1 ve kısa film senaryosu 2 bulunmaktadır.

Başvurular için 0212 570 80 68 ve 0530 880 71 80.