Yazılar

‘Ritim Atölyeleri’ kayıtlarımız devam ediyor

Son dönemlerde hemem hemen tüm şirketlerin gözdesi haline gelen Ritim Atölyeleri artık Nar Sanat Eğitim Kursu‘nda…

Son dönemlerde başarısını ileriye taşımak, çalışanlarının enerjilerini, motivasyonlarını artırmak ve takım halinde olmalarını sağlamak amacıyla büyük bir arayış içerisinde. Yapılan çalışmalar ritim atölyelerinin şirketlerin bu arayışına tam anlamıyla yanıt verdiğini, kurum içi çalışanların beraber yapmış oldukları kurum dışı faaliyetlerin, hem çalışanın hem de bağlı olduğu grubun performasının arttırdığı gösteriyor.

Bu ritim atölyesi programında temel kazanım gruptaki her katılımcının kendi dinamiğini farketmesi ve bunu takımına doğru bir enerji ile yönlendirmesidir. Ritim çalışmaları, bedeni ve zihni doğru kullanabilme ve bu sayede daha özgüvenli,daha konsantre ve risk algısı daha yüksek bireyler amaçlamaktadır. Ritim çalışmaları neticesinde bireylerin özgürlükleri hareketlerine ve yaratıcıklarına da yansıyacaktır. Bir takım olmanın gerekliliklerinden olan işbirliği, motivasyonve grup enerjisini yukarı çekme de çalışanların özgüvenlerinin artmasıyla birlikte ortaya çıkar ve var olan yapıyı daha da güçlendirir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68

Nar Sanat ‘Ritim Atölyesi’ Sizleri Bekliyor

İş hayatı zorlu bir süreçtir ve her kurum başarısını ileriye taşıma düşüncesiyle hareket eder. İşte tam bu noktada çalışanlarının enerjileri, motivasyonları ve takım halinde olmaları çok önemlidir. Ritim atölyeleri buna yönelik çalışmalardan meydana gelir. Son dönemlerde yapılan bazı araştırmalarda, kurum içi çalışanların beraber yapmış oldukları kurum dışı faaliyetlerin, hem çalışanın hem de bağlı olduğu grubun performasının arttırdığı gözlemlenmiştir.

Bu ritim atölyesi programında temel kazanım gruptaki her katılımcının kendi dinamiğini farketmesi ve bunu takımına doğru bir enerji ile yönlendirmesidir. Ritim çalışmaları, bedeni ve zihni doğru kullabilme ve bu sayede daha özgüvenli,daha konsantre ve risk algısı daha yüksek bireyler amaçlamaktadır. Ritim çalışmaları neticesinde bireylerin özgürlükleri hareketlerine ve yaratıcıklarına da yansıyacaktır. Bir takım olmanın gerekliliklerinden olan işbirliği, motivasyonve grup enerjisini yukarı çekme de çalışanların özgüvenlerinin artmasıyla birlikte ortaya çıkar ve var olan yapıyı daha da güçlendirir.

Bu atölyenin kurum çalışanlarına kazançları şu şekildedir:

• Takım arkadaşlarıyla uyum ve motivasyon içinde çalışmalarını sağlar.

• Çalışma azmi kazandırır.

• Hem kendine hem de takım arkadaşlarına güvenmeyi bilir.

• Takım arkadaşları ile bağlarını geliştirir.

• Bireysel ve kurumsal olarak yaratıcılıklarını ortaya çıkarır.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68