resim akademi

resim akademi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. resim akademi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. resim akademi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri resim akademi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Aslında görünen ama görülemeyen şeyleri görülür hale getirerek kendi dünyamızı yaratırız. Bunu yaparken özgürleşiriz. Sadece dünyamızda kendi çizdiklerimiz ile beraber var oluruz.  Bu beraberliğe resim hobi ve akademi hazırlık sınıflarımızla dahil olmak istiyoruz.

“Resim, yüzey üzerine renklerle, zihinsel eylemin ifadesi, estetik bir görünüm oluşturmaktır. Bu tanımların ortak kelimelerini bulursak, duygu, düşünce, estetik, biçim ve ifadedir. Yani resmin tanımı, duygu ve düşüncelerimizin, estetik ve biçim kuralları içerisinde kendimizi ifade etmemizdir, diyebiliriz…

Resim ne değildir dersek, fotoğraf gibi, aynı bire bir gördüğümüzü aktarmak değildir… Resim yapmanın da, tanımlamanın da, ifade etmenin de iki yolu vardır. Ya çizgi den yola çıkacaksın, ya da renkten. Başka bir üçüncü yol yoktur…

Bir resimde, hem çizgi-desen, hem de rengin mükemmel olmasını bekleyemeyiz. Birinden birini tercih etmeliyiz, yani birinci sıraya koymalıyız…” (Alıntı: H. Çetinkaya.)

Eğer sizde dünyanızı bizimle paylaşmak isterseniz ; iletişim ve ön kayıt için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.