piyano dersi istanbul

piyano dersi istanbul konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. piyano dersi istanbul konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. piyano dersi istanbul konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri piyano dersi istanbul konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Bakırköy ‘de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak kemandan viyolonsele, viyolonselden dans derslerine dek sanat dersleri veren Nar Sanat Eğitim Kursu‘muzda piyano derslerimiz de bulunmaktadır.

Eğer piyano dersi almak ve hayatınıza piyanoyu sokmak istiyorsanız henüz geç kalmadınız. Piyano derslerimiz için kayıtlarımız devam etmektedir. Piyano derslerimiz 5 yaştan itibaren başlamaktadır. Eğitmenlerimiz tüm yaş grupları için piyano dersleri verebilmektedir.

Piyano derslerimizi bire bir özel ders şeklinde uygulamaktayız. Piyano derslerimize devam ettiğiniz sürece haftada bir gün grup dersi şeklinde solfej yani nota bilgisi derslerimizden de yararlanabiliyorsunuz. Bu derslerimiz okul öncesi için pazartesi günleri saat 18.00, yetişkinler için perşembe günleri 18.00 ve ilkokul ile ortaokul için pazar günleri saat 18.00’dadır.

Bakırköy meydana 2 dakikalık uzaklıktaki Nar Sanat Eğitim Kursu’muza İstanbul’un dört bir yanından katılım sağlayan kursiyerlerimizden biri neden siz olmayasınız?

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68