Yazılar

Bakırköy Bateri Dersi

Bakırköy ‘de bulunan kursumuzda diğer pek çok enstrüman için geçerli olduğu gibi bateride de eğitmenlerimizle birebir özel ders yapma şansını yakalayacaksınız.

Bateri derslerimizde bateri ile ilgili teknik bilgilerin yanı sıra el ayak koordinasyonu, el çalışmaları, ayak çalışmaları ve ritmik çalışmaları bir arada bulabileceğimiz Nar Sanat Eğitim Kursu’nda bateri dersi aldığınız sürece haftanın bir günü de solfej derslerimizden yararlanabileceksiniz.

Solfej yani nota bilgisi derslerimiz yetişkinler için perşembe günleri saat 18.00, ilk ve orta okul öğrencileri için pazar günleri saat 18.00 ve okul öncesi için pazartesi günleri saat 18.00’dadır.

Bateri eğitmenimiz Hüseyin Man, bateri ders boyunca kişiye özel çalışmalarda gerçekleştirmekte ve öğrencinin ilerlemesi için program hazırlamaktadır.

Haftada bir gün 45 dakika birebir özel ders şeklinde uygulanan bateri dersimiz, 40 haftalık yani 10 aylık bir program çerçevesinde ilerlemektedir. Eğer sizde bateri derslerimizden faydalanmak istiyorsanız henüz geç kalmadınız. Bateri kayıtlarımız hala devam etmektedir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68

Bakırköy Bateri ve Davul Kursu

Bakırköy’de bulunan Kursumuzda her yaş grubu için Bateri ve Davul dersleri başlamış olup her yaş grubunun zevkle çalışabileceği bir ortam sağlanmıştır. Gerek genişlik ve ferahlık gerekse düzen içinde devam eden derslerimizin sonunda elbette M.E.B. Onaylı sertifikanızı almanız mümkün. Bekliyoruz.

Daha Fazla Bilgi için : http://www.narsanat.com

Telefon : 0212 570 80 68

Bakırköy Bateri Kursu

Bakırköy’ de faaliyet gösteren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Sanat Kursumuzda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı Bateri derslerimiz için kayıtlarımız başladı.  Bateri eğitimimiz  özel ders şeklindedir.   Ayrıca haftada 3 saat olarak devam eden solfej gruplarımıza   tüm   enstrüman öğrencilerimiz isteğe bağlı olarak ücretsiz devam edilebilecektir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Sayfalar