oryantal dersleri

oryantal dersleri konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. oryantal dersleri konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. oryantal dersleri konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri oryantal dersleri konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Dünyanın bilinen en eski danslarının başında gelen oryantal dansı yaz aylarında Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda da sizlerle buluşuyor.

Eğitmenimiz Hatice Sibel Aytan’ın Cumartesi günleri vereceği oryantal derslerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve ücretsiz tanışma dersimize katılım sağlamak için detaylı bilgi ve iletişim: 0212 570 80 68

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nun Bakırköy’de bulunan eğitim merkezine Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz.