onur güner

onur güner konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. onur güner konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. onur güner konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri onur güner konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu piyano, klasik gitar, elektro gitar ve klarnet eğitmeni Onur Güner, Mustafa Topaloğlu’nun “Yok Bir şey” adlı şarkısında çaldı.

Topaloğlu’nun klibinde de yer alan hocamız daha önce de Soner Arıca, Fikret Dedeoğlu ve Murat Kekilli ile birlikte çalışmıştır.

Hocamız çalışmakta olduğu Murat Kekilli ile birlikte pek çok konsere de imza atmaya devam ediyor.

İşte hocamızın da yer aldığı Mustafa Topaloğlu’nun yeni klibi:

Nar Sanat Eğitim Kursu’nda Piyano, Klasik Gitar, Elektronik Gitar, Klarnet eğitimi veren Onur Güner ayrıca sanat hayatına sahnelerde devam ediyor.

Daha önce Soner Arıca, İpek Mert ve Fikret Dedeoğlu’nun ardından şimdi de Murat Kekilli ile birlikte konserler veren Onur Güner; 6 Ağustos’ta Büyükada, 12 Ağustos’ta Adana ve 19 Ağustos’ta da Ordu’da olacak.