ney kursu

ney kursu konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. ney kursu konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. ney kursu konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri ney kursu konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak sizlerle Türk musikisinin ana enstrümanlarından biri olan neyi buluşturuyoruz.

Kendi tavır, teknik ve etiğine uygun bir şekilde icra edilmesi için eğitmenlerimiz birebir özel ders şeklinde neyi kursumuz bünyesinde öğretmeye başladı.

Derslerimizde neyin tanımı ve bakımı, müziğin temel öğeleri, ney üflemede oturuş, tutuş ve neyden ses çıkarma tekniği, ılık ve orta şiddetle üfleme, soğuk ve şiddetli üfleme, hafif ve sıcak üfleme ile elde edilen sesler, Türk musikisinde usuller, seyirler, basit, göçürülmüş ve bileşik Türk musikisi makamları, taksim ve traspozisyon gibi temel başlıkların üzerinde duruluyor.

Eğer sizde Türk musikisinin ana enstrümanlarından biri olan neyi çalmak istiyorsanız Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’na bekliyoruz.

Ön kayıt ve detaylı bilgi için: 0212 570 80 68