narsanat 2018 ücret

narsanat 2018 ücret konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. narsanat 2018 ücret konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. narsanat 2018 ücret konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri narsanat 2018 ücret konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

İğneden ipliğe gelen zamlar herkesi kara kara düşündürüyor. Ancak Özel Nar Sanat Eğitim Kursu Yönetim Kurulu, vizyonu gereği rakiplerinin aksine 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında zam yapmama kararı aldı.

Bu yılın ilk dokuz ayında elektrikten doğalgaza, ulaşımdan otoyol ve köprü geçiş ücretlerinden akaryakıta tüm temel tüketim kalemlerine art arda zam geldi.

Geçtiğimiz yılbaşında 3,78 liradan işlem gören dolar/TL kuru aradan geçen dokuz ayda (bugün itibariyle) 6,68 TL seviyelerine kadar yükseldi.

Böylesi bir Türkiye tablosunda, değişik yaş grupları için sanat eğitiminin gereklerini en başarılı şekilde yerine getirmeyi, sanatı sevdirmeyi ve yeni değerler yaratmayı ilke edinmiş, sanat eğitiminde olası gelişmeleri araştıran, yeni süreçler ve yöntemler geliştirip bunları olanca hızıyla uygulayan kişisel yetenek ile becerileri yönlendiren, sanatın ahlaksal ve dürüstlük ile kaliteden taviz vermeyen yanını, verdiği eğitime dahil eden Özel Nar Sanat Eğitim Kursumuz ücretlerinde artışa gitmiyor.

Zamsız Sanat, Nar Sanat!