nar sanat öğretmenler günü

nar sanat öğretmenler günü konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. nar sanat öğretmenler günü konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. nar sanat öğretmenler günü konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri nar sanat öğretmenler günü konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak başta Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.

Ülkemizde 1981 yılından beri kutlanan 24 Kasım Öğretmenler Günü, bu yılda her yıl olduğu gibi Nar Sanat Eğitim Kursu’nda özel bir etkinlikle kutlanacak.

Nar Sanat Eğitim Kursu olarak 24 Kasım saat 19.00’da öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katılımıyla gerçekleştirilecek bu etkinlikte sizi de aramızda görmekten onur duyarız.

ETKİNLİĞE KATILACAK ÖĞRENCİLERİMİZ

AHMET DORUK SARAÇ – OLD MACDONALD (JOHN THOMPSON)

NİL SAHRA AKSAL – MELODİ – MAXWELL ECKSTAIN

YAĞMUR SAFA – POSTACI

BURAK AKALAN – ARI VIZ VIZ

SHAHNOZA BEBİTOVA – MELODİ (MAYWELL EEKSTAIN),

FIRTINA (CERNELIVS GURLITT)

ZEYNEP CEYLİN GÖNENÇ – LOVE STORY ( FRANCIS LAI)

AYŞE KARAKAŞ – DALGALARIN ŞARKISI (ENVER TUFAN)

GÜL KARAKAŞ – ESKİYE DÖNÜŞ (ENVER TUFAN)

MELİSA SÖYLER- YANKEE DOODLE

ELİF BALÇIK – VALS

ZEYNEP ÖZBAŞ – DÖNME DOLAP (ENVER TUFAN)

DENİZ AĞIRDAN – SİYAH VE BEYAZ (KENOLİ BESTESİ)

YİĞİT SERCAN AYDIN – ASTURIAS (ISAC ALBENIZ)

SU AZRA DAYIOĞLU – RÜYA (BARIŞ MANÇO)

NİMA ABDULLAHİ – İZMİR MARŞI – KUNT STRIEGLER

RÜYA YILDIZ – DERSİMİZ ATATÜRK (BURCU GÜVEN)

NASIL SÖYLERİM ÖLDÜĞÜNÜ (İLHAM DEMİRASLAN)

 

ÖĞRETMENLER GÜNÜ TÜRKİYE’DE NASIL KUTLANMAYA BAŞLADI?
Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mekteplerin Başöğretmeni kabul edildiği gün olan 24 Kasım 1928, Atamızın 100. doğum yıl dönümü olan 1981’de yurt çapında öğretmenler günü olarak kutlanmaya başlandı.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak bugün 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kursumuzda eğitmenlerimizle gerçekleştireceğimiz kutlama yemeğe sebebiyle 27 Kasım Pazartesi günü kursumuz 11.00’da açılacaktır.