nar sanat konser

nar sanat konser konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. nar sanat konser konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. nar sanat konser konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri nar sanat konser konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, 2018’i siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte karşılamak amacıyla 28 Aralık’ta önemli bir etkinliğe imza atıyoruz.

28 Aralık 2017 Perşembe akşamı saat 19.00’da öğrenci ve eğitmenlerimizin yer alacağı konserde aramızda sizleri de görmekten onur duyarız.

İşte etkinlikte yer alacak öğrencilerimiz:

SELEN EKTİRİCİOĞLU – ÇEKİRGE (ENVER TUFAN)

MERYEM SELİTEKTAY – MENUET (JOHANN KRIEGER)

MELİSA SÖYLER – BANJO ÇALGICISI ( JOHN THOMPSON)

DİLARA ÖZDEMİR  – TREN GELİR (ANONİM)

ELİF BALÇIK – SIFFLEZ, LES GERS (ARRANGEMENT A. MENDELS)

SHAHNOZA BEBITOVA – MENUET (JOHANN HEINRICH BUTTSTEDT)

DENİZ KAPLAN – TUNA DALGALARI – (J. IVANOVICI)

İKLİM KELEŞ – NOTURNE (AMIROV)

DERİN ALKAYA – NEŞELİ YÜRÜYÜŞ (RICHARD KRENTZLIN)

BİLGE ERDOĞDU – SARAYDAN KIZ KAÇIRMA OPERASI ( WOLFGANG AMADEUS MOZART)

EKİN GÖKER – ETÜD (JEAN BAPTISTE DUVERNOY)

BEREN İNCEKALAN – GÜN DOĞUŞU (JOHN THOMPSON)

RÜYA YILDIZ – FLY ME TO THE MOON (B. HOWARD)

SİNAN ÜLKEN – THE WALL

ONAT GÜRCANOK – HEAVEN

EGEMEN FİLİZ – ZOMBIE

ECE BÜYÜKACAR – GET LUCKY

 DİCLE ERSAN – GAYDA ÇALGICILARI GELİYOR (JOHN THOMPSON)

EDA KARAKAŞ – HOCASI İLE BİRLİKTE YAPTIĞI BESTE

İLKE ERKUT – HALK ŞARKISI (Anonim)

ZEYNEP ŞEYHOĞLU – BLOODLİNE (Slayer)

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün hepimize hediyesi Cumhuriyetimizin 94. yılını 30 Ekim günü saat 19.00’da özel bir etkinliğe imza atıyoruz.

Nar Sanat Eğitim Kursu öğrencilerinin düzenleyeceği dinleti etkinliğinde sizleri de görmekten onur duyarız.

ETKİNLİK PROGRAMI

DORUK DEMİR – BUZ PATENCİSİ (JOHN THOMPSON)

PERİ SEVİNÇ BİLGİNER – SPANISH DANCE (FANDANGO)

DİCLE ERSAN- YANKEE DOODLE ( ANONİM)

BADE SU GEÇER – KUŞLAR (ALEXANDER BURKARD)

MERT GÜNEŞ – MUSETTE (JOHANN SEBASTIAN BACH)

BİLGE ERDOĞDU – ALMAN DANSI ( JOSEP HAYDN)

DENİZ KAPLAN- FIRTINA (CARNELİVG GURLITT)

DEFNE SEVRA NEDİM – AKŞAM OLUYOR (JHON THOMSEN)

SU AZRA DAYIOĞLU –  RÜYA (BARIŞ MANÇO)

MERYEM SELİTEKTAY – DİVAN (ERDAL TUĞCULAR)