kitap kampanyası

kitap kampanyası konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. kitap kampanyası konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. kitap kampanyası konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri kitap kampanyası konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği önemli bir kampanyaya imza atıyor.

“Şanlıurfa’daki çocukların hayatına dokunmaya ne dersiniz?” sloganıyla Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği kitap bağışı Kampanyası başlattı.

18 Aralık – 28 Şubat tarihleri arasında derneğimize bağışlanan her kitap Şanlıurfa Karaköprü’de bulunan Sayburç ilk ve ortaokulu kütüphanesinin kurulması için bir adım olacak.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Derneği olarak ilk ve ortaokul öğrencilerine uygun kitapları topluyor ve Sayburç ilk ve ortaokulu öğrencileriyle buluşturuyoruz.

Kitap bağışında bulunmak ve detayları öğrenmek isteyenler Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği ile iletişime geçebilir.

İletişim: 0530 880 71 80 – 0212 570 80 68 – 0212 570 80 98