ingilizce bakırköy

ingilizce bakırköy konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. ingilizce bakırköy konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. ingilizce bakırköy konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri ingilizce bakırköy konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.


Velilerimizden gelen yoğun istek üzerine Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak yeni bir misyon edindik. Sizlerle buluştuğumuz ilk günden bu yana özellikle çocukların sanat eğitimine büyük önem ve destek veriyoruz.

Yola çıkışımızın 10. yılında çocukların sanat eğitimi için verdiğimiz mücadeleye çocukların yabancı dil ‘edinmeleri’ misyonunu da eklemekten gurur duyuyoruz.

Yabancı dilin özellikle 4-7 yaş grubu çocuklarda öğrenilmeyip edinileneceğini düşünen bizler, öğrencilerimizin kendi konuştukları anadili dışında başka bir yabancı dili ve kültürü fark etmelerini, İngilizce öğrenebilmeleri için gerekli ilgiyi uyandırmayı amaçlıyoruz.

ÖN KAYIT

Kayıt olduğunuzda eğitim danışmanlarımız en kısa sürede size yardımcı olacaktır.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, erken yaşta dil programımızı, kelimeler, kavramlar, günlük hayatta sık kullanılan basit cümleler, oyunlar, şarkılar, yarışmalar ve değişik faaliyetlerle desteklenerek, yaşayarak çocukların dili “edinmesini” sağlamak olarak programladık.

Detaylı bilgi ve ön kayıt için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.