hareket atölyesi esneklik

hareket atölyesi esneklik konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. hareket atölyesi esneklik konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. hareket atölyesi esneklik konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri hareket atölyesi esneklik konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Nar Sanat Eğitim Kursu‘nda 3 Aralık Pazar günü 12-15 yaş grubu için ise 13.30 -14.30 saatleri arasında, 6-9 yaşındakiler için ise 14.45-15.45 saatleri arasında uygulanmaya başlayacak olan Hareket Atölyelerimiz sizleri bekliyor.

Bu özel atölyemizde öncelikli hedefimiz öğrencilerimizin bedenin farkına varması, duygularını mimikleri ile anlatabilmesi, yaratıcılıklarını kullanabilmeleri, hem kuvvet hem de esneklik kazanarak eğlenceli ve verimli vakit geçirmelerini sağlamaktır.

Ayrıca atölyemizin devam ettiği bir ay boyunca hem dans, pantomim, yoga ve streching yaparak gelecekleri için bedenlerini geliştirmelerini de amaçlamaktayız.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68