Düğün Dansı

Düğün Dansı konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Düğün Dansı konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Düğün Dansı konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Düğün Dansı konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Baharın gelmesiyle birlikte tam anlamıyla düğün mevsimine girmiş olacağız. Sizlerinde mutlaka yakın çevrenizde bu telaşı yaşayan yakınlarınız vardır. Ve onlara unutamayacakları bir hediye arayışı içerisinde olduğunuzu düşünüyoruz. Artık hem yakın çevre hem de arkadaşlar gelin ve damadı şaşırtacak farklı hediyelere yöneliyor. Bunlardan biri de Düğün Dansı.

Hem gelin hem de damat adayları düğün telaşı sırasında bazen pek çok detayı unutabiliyor. Hayatlarının aşkıyla yeni bir hayata adım attıkları o ana kadar pek çok şeyle ilgilenmek durumunda kalan, tüm eksikleri kapatan gelin damat, misafirlerini büyüleyecek bir düğün dansı hazırlayamayabiliyor.

Eğer sizde yakınlarınıza veya arkadaşlarınıza bu özel günde unutulmaz bir hediye arayışı içerisindeyseniz bu nedenle düğün dansı çok uygun bir hediye. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, çifte özel düğün dansı paketimiz sayesinde eğlenceli, sıradışı veya romantik bir dansı sizlerle buluşturmaya hazırız.

Detaylı bilgi ve iletişim için 021 570 80 68.

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde davetlileri büyülemek ister misiniz? Önceden hazırlanarak düğününüzde tüm davetlileri şaşırtacak hoş bir sürprize eşinizle birlikte imza atabilirsiniz. Tabi bunu uzman eğitmenlere sahip bir dans kursu ile başarabileceğinizi unutmamalısınız.

Düğün dansı çiftlerin yeni hayatına eğlenceli, romantik ya da çılgın bir şekilde başladığını gösterebilecekleri önemli bir detay. Ömür boyu hatırlayacağınız bir anı olacak düğün dansınızı hazırlamaya talibiz.

Düğün dansında asıl önemli olan çiftin birbirini anlayabilmesi ve ortak bir beden dili oluşturabilmesidir. Bu sebeple düğün dansı eğitmenleri, eşlerin ortak karakterini çözümlemeye ve onlara en uygun düğün dansını bulmaya yardımcı olur. Sonrasında ise koreografi hazırlanması ve müzik seçimleri üzerine yoğunlaşılır, çiftlere özel gösteriler hazırlanır.

Düğün dansı hayatınızın ilk dansı olarak nitelendirilir. Özel gününüzde gerçekleştireceğiniz ilk dans için eğitmenlerimizden düğün dansı dersi alarak unutulmaz bir geceye imza atabilirsiniz. Hayatta bir kere yaşayabileceğiniz o çok özel günlerden olan düğününüzde, kendinize özel bir şarkı ile seçerek yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız bir anı yaratabilirsiniz. Bunun için iyi bir düğün dansı kursu seçmelisiniz. Başarılı eğitmenlerden aldığınız düğün dansı koreografinizle konuklarınızı kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Bu özel gününüzü muhteşem bir gösteriyle süslemek istiyorsanız Nar Sanat Eğitim Merkezindeki eğitmenlerimizden profesyonel destek alabilirsiniz. En güzel güne en özel danslar sizi bekliyor…

Zihinlere kazınacak ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir düğün dansı planlamak için 0212 570 80 80 – 0212 570 80 98 ve 0530 880 71 80 numaralı telefonlarımızı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz…

Düğün dansı çiftlerin yeni hayatına eğlenceli, romantik ya da çılgın bir şekilde başladığının göstergesidir. Yıllar boyu sürecek ve beraber geçirilecek bir ömrün ilk kutlamasıdır. Düğün dansı, ömür boyu hatırlayacağınız bir anı olacaktır sizlere.Tarzının, müziğinin, koreografisinin nasıl olduğu önemli değildir. Burada asıl olan çiftlerin birbirini anlayabilmesi ve ortak bir beden dili oluşturabilmesidir. Bu sebeple düğün dansı eğitmenleri, eşlerin ortak karakterini çözümlemeye ve onlara en uygun düğün dansını bulmaya yardımcı olur. Sonrasında ise koreografi hazırlanması ve müzik seçimleri üzerine yoğunlaşılır, çiftlere özel gösteriler hazırlanır.

Düğün dansı hayatınızın ilk dansı olarak nitelendirilir. Özel gününüzde gerçekleştireceğiniz ilk dans için eğitmenlerimizden düğün dansı dersi alarak unutulmaz bir geceye imza atabilirsiniz. Hayatta bir kere yaşayabileceğiniz o çok özel günlerden olan düğününüzde, kendinize özel bir şarkı ile seçerek yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız bir anı yaratabilirsiniz. Bunun için iyi bir düğün dansı kursu seçmelisiniz. Başarılı eğitmenlerden aldığınız düğün dansı koreografinizle konuklarınızı kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Dans ve müzik birbiri ile uyum içinde ilerler. İşitsel açıdan müzik, görsel açıdan koreografi çok önemlidir. Hareketler belirli adım ve kalıplara bölünerek, duyguların ve müziğin yardımı ile bütünleşerek büyür. Tıpkı sizin aşkınız gibi… Bu özel gününüzü muhteşem bir gösteriyle süslemek istiyorsanız Nar Sanat Eğitim Merkezindeki eğitmenlerimizden profesyonel destek alabilirsiniz. En güzel güne en özel danslar sizi bekliyor…

Hayatınızın en özel günü olan düğün gününüzde davetlileri büyülemek ister misiniz?

Önceden hazırlanarak düğününüz de tüm davetlileri şaşırtacak hoş bir sürprize eşinizle birlikte imza atabilirsiniz. Tabi bunu uzman eğitmenlere sahip bir dans kursu ile başarabileceğinizi unutmamalısınız.

İster tempolu olsun ister ağır ritimli olsun Özel Nar Sanat Eğitim Kursu size bu konuda desteğe hazır. Düğün dansı eğitmenleri davetlilerinizi şaşırtabileceğiniz ve fark yaratabileceğiniz dansları size sunuyor.

6 saatlik çifte özel paket programda Tango, Salsa, Vals, Bachata, Samba, Lambada, Rumba, Cha Cha ve Folklor dansları üzerine çiftin isteği üzerine eğitim veriliyor.

Zihinlere kazınacak ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir düğün dansı planlamak için 0212 570 80 80 – 0212 570 80 98 ve 0530 880 71 80 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

2016-2017-egitim-donemi

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak tüm öğrencilere 2016-2017 eğitim döneminde başarılar dileriz. Hepimizin de bildiği gibi enformasyon çağında yaşamaktayız. Enformasyon çağında en önemli unsur bilgidir. Bilgili olmak için okumak, öğrenmeye açık olmak ve öğrenmeyi sevmek/sevdirmek gerekmektedir. Okula başlayan veya devam eden öğrencilerimize yalnızca “Oku, sadece oku , sadece şu okula kapak at, şu liseye girdin mi tamamdır!” cümleleri kurmayalım. Eğer bunu yaparsak hedef odaklarını daraltmış oluruz. Elbette bir hedefleri olacak.. Ancak hedefleri bu şekilde yönlendirilmemelidir. Yönlendirme bu şekilde olduğunda hedefini gerçekleştirmiş olsa bile öğrencinin algısı “Tamamdır bu kadardı başardım!” şeklinde olacaktır. Elbette bu olağan bir davranış olacaktır. Ancak bundan sonra aile olarak/destek olanlar olarak size daha büyük bir görev düşmektedir.

ogrenmeye-acik-olun

 

ONA BAŞKA HEDEFLER VERİN

Okulunu kazandıktan sonra sürekli kendini geliştirmesi gerektiğini vurgulamayın, dolaylı olarak anlatın. Nutuk algısı yaratacak konuşmalar bilinçaltında baskı uyandıracak ve savunma mekanizması olarak anlatılanları yapmak istemeyecektir. Vurgulamak yerine dolaylı olarak anlatmaya çalışın ya da olaylar kurgulayarak olayları örnekleyin veya kendi gözleriyle görmesini sağlayın. Kendi gözleriyle gördüğünde kendini geliştirmesi gerektiğini anlayacak ve başkalarında olup kendisinde olmayan şeyler için endişe edecektir. (Bir arkadaşının yabancı dil öğrenip kendisinin dil bilmemesi gibi..) . Bu olduğunda “Ben neden konuşmayayım? , Benim neyim eksik? , Öğrenirsem, bazı şeyleri daha kolay anlarım, daha kolay iletişim kurarım.” şeklinde kendisiyle bir konuşma yapacaktır. Bunun faydası çok daha olumlu olacak ve yeni hedeflerini her başardığında bir sonraki hedef onun için daha bir cezbedici olacak ve daha fazla başarmak daha fazla hedefe ulaşmak isteyecektir. Bu noktadan sonra zincirlerini kırıp ulaşabildiği herşeye ulaşmak isteyecektir. Dolayısıyla siz de aile olarak/destek olanlar olarak HEDEFİNİZE ULAŞMIŞ OLACAKSINIZ..

 

Tüm Nar Sanat öğrencilerine de ayrıca başarılar dileriz..

FERİDE NAZLI YILDIZBale
TUANA HAVİN AYDOĞDUBale
CEREN DAĞIDIRBale
DOĞA İREM TEKİNBale
NİL NEVA USLUBAŞBale
GÖKÇE ÖDENPiyano
IRMAK BUDAKBale
SELİN SADIÇBale
FATMA CEREN KABİŞYaratıcı Drama
SİBEL GÜLERPiyano
TUĞBA SEHER KARANFİLPiyano
AYSARA ÖZENÇPiyano
ÖMER ARPACIOrg
TAN ONURPiyano
CEREN KAYAPiyano
BETHANY TURLEYPiyano
İDİL DENİZ BAKIRPiyano
ASYA AHATResim
ZEYNEP CEYLİN GÜNENÇPiyano
MİNA BAYHOCAPiyano
TUANA TAŞKINYaratıcı Drama
AYSU SERİNDAĞPiyano
İPEK GÜRSELResim
ÇAĞLA KASAPKeman
CANER ERENBateri
GÜLCAN ATALAYKeman
MAHİR ERBULANPiyano
CEREN HELİN CANBOLATKeman
EREN ÖZDENPiyano
ATİLLA CEM ATASOYPiyano
MELİKE BEGÜM PALAKeman
NİSAN ETELİKBale
IRMAK BAĞCIBale
DOĞA UÇResim
BURCU DEMİRSAN AVCIResim
ZEYNEP BEREN ÖZKULYaratıcı Drama
NİL SAHRA AKSALPiyano
EFE ÖZAYDINYaratıcı Drama
ÖYKÜ GÜLEÇKeman
BÜŞRA SILA ÜÇTEPEPiyano
JBİD GÖKTAŞPiyano
DURU GÜNDÜZResim
DERİN DURU TEOMANYaratıcı Drama
ZEHRA MİNA FIRINCIPiyano
MERAL ERENKeman
AYŞENUR İMDATKeman
DENİZ OCAKFlüt
EYLÜL ŞIKTAŞPiyano
AHMET BEYİT SAĞBAŞYaratıcı Drama
BERAT ŞERİF DEMİRPiyano
BUSE YILDIRIMGitar
BADE KIRKGÖZGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
NİSAN KURTPiyano
DORUK OKTAYGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
GÖKSENİN ŞEYLANGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
YEŞİM ÇELEBİGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
UMUT OKTAYGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
OYA DİRİMBateri
BARIŞ MUMCUBateri
ATİLLA EFE ŞEYLANBateri
EMRE ÇETİNKAYABateri
EGE KEMAL COŞKUNBateri
İRFAN METE TOSUNBateri
MERT BAŞBateri
LARA SADİPiyano
SEDA UNURFlüt
EDA DEMİRResim
GÜLLÜZAR YAĞIZResim
CANAN SAMSAMAResim
DENİZ SEVİMLİResim
İDİL ONUKResim
KLİM ANOKHİNResim
ÇİĞDEM BARLAKResim
DENİZ KAPLANPiyano
EGEMEN NAKİPLERŞan
SİMGE KARAGÖZOĞLUŞan
ALİ OSMAN ALTUNDALViyolonsel
BADE İKİZGÜLBale
NECLA BURCU BOZKURTPiyano
ATİLLA PAZARLIBateri
BELİZ SOYSALPiyano
DOĞA ATAKANLIŞan
FEYYAZ AYDIN ÖZAYDINŞan
KARDELEN KAYHANŞan
ZEYNEP ÖZGE GÜRSOYTiyatro
ECE EVLERTiyatro
KADRİYE YILDIRIMŞan
ASIM GÜVEN BOZKURTPiyano
ALEYNA GÜLOĞLUPiyano
ECRİN NUR ÇOLAKYaratıcı Drama
YÜCEL GÜLOĞLUBağlama
DENİZ BALCIPiyano
MELTEM TURGUTTiyatro
İBRAHİM HALİL TÜTÜNCÜTiyatro
BERKİN AYPiyano
İKLİM KELEŞPiyano
SEZEN GÜRCANOKResim
DEFNE AKGÜNBale
DURU KORKUTLARBale
ASLI DEMİROKPiyano
BERÇEM ÖZEKBale
MELİS KURTBale
MELİSA KAYAKeman
BAHAR ECE SARSINGitar
ZEYNEP ŞİTİLCİBale
SARP KILIÇGitar
MÜGE KORKMAZ SEVİMResim
CANSU NUR KILIÇPiyano
MERİÇ GÜRCANPiyano
MERT ALTINResim
ELİF ERSİNTEPETiyatro
AHMET ÇAKARTiyatro
PINAR NADİRResim
MURAT OYMANResim
EKİN ALKANYaratıcı Drama
İLAYDA MAKARAÇYaratıcı Drama
NİMA ABDULLAHİPiyano
EYLÜL GÜLENÇFlüt
NALAN AHMETREİSOĞLUDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
NİLCE GÖZÜKARABale
FATMA BETÜL BAŞURALBale
ELİF YEŞİLYURTBale
DEFNE KARAOĞLUPiyano
NAZ BEREN OBUTBale
ÖZGÜR ERENLERGüzel Sanatlar Lisesi ve Fakültelerine Hazırlık
KUTAY ÇETİNYaratıcı Drama
DURU POLATResim
AYŞE ELA ŞENKAYAPiyano
BEREN ESENDEMİRBale
NEHİR ERGÜNPiyano
AYŞE ECE ÖZÜLKÜBale
İDİL GÜLCE ÖZÜLKÜBale
EKİN GÖREResim – Akademiye Hazırlık
ENSAR ÇAKIRTiyatro
DURU KAYABale
BELİNAY BEYDEMİRBale
ONAT AKMANBateri
ÖMER UÇAKBateri
ZEYNEP ADA UÇPiyano
ARMAĞAN KORUCUTiyatro
GÜNEŞ GÖZEKKeman
KÜBRA AYDINTiyatro
EKİN GÖKERYaratıcı Drama
ŞEVVAL ZEYNEB BAŞResim
ONAT GÜRCANOKBateri
MUAZZEZ ÇEVİKGitar
OZAN ARDA ÖZDENBateri
SELİN ÜNSALKeman
OĞUL GÜNEYResim
GÖRKEM KALELİBateri
ELİF GÜNGÖRŞan
AYŞAT AKINCIResim
MİHRİBAN SEHER DEMİRERResim
VALERİ ARSLANResim
EGE YILMAZKeman
SEMRA SANCAKTiyatro
EGE YILMAZPiyano
MERT GÜNEŞPiyano
ATACAN APAYDINPiyano
KÜBRA DURMUŞPiyano
SU AZRA DAYIOĞLUPiyano
AYŞE BEREN BOZYİĞİTBale
UMUT NİŞANTAŞSolfej-Armoni
EDİZ ÖZTÜRKYaratıcı Drama
DEFNE SERRA NEDİM Piyano
EREN SADIK GÜZELPiyano
SİBEL KAYATiyatro
EMRE BİLGENYaratıcı Drama
NİLÜFER FİLİZ ATALAYŞan
ÖZGE ABAYResim
DİLŞAH AKERPiyano
ERAY ÖZKANPiyano
SELİN ESENBale
DUHA GÖNÜL YILDIZELİBale
AYAZ DURSUNYaratıcı Drama
İREM ÖZTÜRKYaratıcı Drama
MUSTAFA KEMAL YILDIRIMŞan
EFE RÜYAYaratıcı Drama
FİKRİ EGE ÖZENResim
ELA ÖZBAŞPiyano
CAN ERDOĞANResim
GONCA KUMBULKeman
FATMA ESRA GÜNAYDINPiyano
TÜLAY NAZ ÇAKIRKeman
BERKE ÇINARGitar
EMRE AYDINGitar
ELİF OLGUNGitar
ELİF ERGÜNFlüt
AHMET YİĞİT BATURPiyano
DURU ÇAĞLARBale
ELİF UNCUŞan
BATU SEFERTiyatro
SÜMEYRA ARSLAN ÇIKIBağlama
KAAN CHOUSEINYaratıcı Drama
MİM OĞULCAN KESKİNBORAŞan
EVCİM YILMAZKeman
SILA ERGÜNKeman
DENİZ GERÇEKERBale
AYŞE HATUN ÖZENYaratıcı Drama
HALİL İBRAHİM ÖZENYaratıcı Drama
EYLÜL GÖKKUŞBale
RÜZGAR ALMASULUPiyano
CEMRE ŞENGÜLYaratıcı Drama
ELİF GÜRELPiyano
ORHUN SAĞIRGitar
OVEIS KHATIBIGitar
ÇAĞLA AYDINŞan
CEREN HARPUTLUOĞLUBale
SELİNSU ÖKDEMİRPiyano
ALİ GEÇGELYaratıcı Drama
ENGİN ESER GÜVENBateri
NİSA DİDE ÇOŞANKeman
DURU KARAKAYATiyatro
SALİH MERT GÜMRÜTiyatro
BÜŞRA BAYLARYaratıcı Drama
ALMİLA EDA KUMRUKeman
BİLGE BERRA GÜNERİBale
MERVE ARTUÇŞan
SULTAN YILDIRIMDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
SEYFİ TEMELGitar
NİSA NUR CANABale
ECRİN BETÜL KÖSEBale
ADA İNCİ ŞENGÜLBale
BATUHAN DOKSANBİRKlarnet
ŞEVVAL ALARA LAMUŞViyolonsel
KAAN GÜLCANGüzel Sanatlar Lisesi ve Fakültelerine Hazırlık
ÇİÇEK KÖSEDAĞResim
ALEYNA ARSLANTÜRKResim
MARİYA BALOĞULLARIResim
MUSTAFA KAYRA SANALDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
BATURALP ÇAMBateri
EDA DEMİRYaratıcı Drama
BURAK AKKAYAPiyano
DEMİR MİRZAPiyano
NİL ERGÜNPiyano
MERVE AYANOĞLUPiyano
RÜMEYSA DEMİRHANGitar
SERFİNAZ AKŞAHİNBağlama
AZİZ EMİR DEMİRCİOĞLUPiyano
SAHRA CEMRE CANKAYABale
UZAY GÖKYILDIZYaratıcı Drama
ŞEFİK TUĞRA TELCİTiyatro
EYLÜL SANCAKLI Resim
RÜZGAR KAYABUNARResim
ÇAĞLA GÖKÇENPiyano
GÜLSEMA DOĞA GÜNDÜZBale
BERKAN ARSLANBateri
EDA NİHAN ÖNDEPiyano
BARLAS KORKMAZBağlama
MÜCAHİT İSMET UÇARGitar
BUĞRA MERT DÖNGEZKarikatür
ANIL DÖNMEZTiyatro
DİLARA AKTiyatro
RANA FİRDEVS ÇAYIRFlüt
IŞIL ERSOYTiyatro
İLKE GÜVENPiyano
DERİN GÜNDÜZYaratıcı Drama
DEMİRHAN ALTINDİLPiyano
ECEM EREM KOCAKeman
YASEMİN ÖZYİĞİTPiyano
MUSTAFA BURAK DİKMENKlarnet
DENİZ URGANResim
ESRA YÖRÜK KOÇAKResim
DİLAN ARSLANİşitme
ZEYNEL EREN ÖZYARTiyatro
KEREM NEJAT KAYAYaratıcı Drama
ZEYNEP KARAKURTYaratıcı Drama
EFE AKSUYaratıcı Drama
SİNAN ZIRHLIPiyano
NESİM ZIRHLIPiyano
ASLIHAN ŞENPiyano
SEDA CEBECİKeman
DERYA SAYLIKŞan
EZGİ FIRATŞan
ŞERİFE KÜBRA BUDAK Piyano
İLKNUR DOĞANKeman
CANSEL ÖĞÜTCÜPiyano
MELEK AKDAĞŞan
OĞULCAN OFLUOĞLUBateri
AYLİN PELİTResim
AKIN KAYTANŞan
EGE EMİROĞLUPiyano
OSMAN SULHANBateri
MİNE OKERResim
SUĞRA GÜNERResim
AYTEN AKALINResim
ABDÜLKERİM BALCIBağlama
OZAN BİÇERŞan
YASİN YILDIRIMResim
DURU BALResim
ELİF TÜLİN ŞAHİNPiyano
EYLÜL KILIÇResim
SİNEM VEDATİşitme
MELEK CEYLANResim
M. FETULLAH GÜNDÜZPiyano
ROJDA BULUTPiyano
GÜRAY BURAK KARAKUZUGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
CAN SARIKAYABateri
UTKU KIBRISYaratıcı Drama
HASAN ANIL UMMAN Gitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
ALİ ÖZÇOŞKUNGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
EMİRHAN GÖLGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
HASAN ALİYEVGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
EREN KOÇAŞPiyano
MUSTAFA YURDAKADİMPiyano
HATİCE ÜRÜNDÜKeman
NUR DENİZ DURSUNKeman
NEŞE COŞKUNKeman
DEFNE DEVLET AKTAŞBale
KARDELEN YILMAZPiyano
KARWAN HAMADŞan
ONUR TECİMGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
KAYRA EMİRPiyano
EMİR ADAR SAVSİNGitar
ALP KAVAKLIPiyano
YAĞMUR FEYZA İHVANKeman
UMUT ÇAKIRKeman
IRMAK ÖZSOYKeman
SILA KARTALBale
ELA NAZLI AKÇEŞMEBale
MÜNİR ORALKeman
BEYZA YALVAÇKeman
Doğaç YılmazŞan
NEDİM BALOĞULLARIGitar
BİLGE TÜZENKeman
ZEYNEP KASAPOĞLUResim
SELEN KAYIKÇIPiyano
IRMAK DÜZGÜNBale
SİBEL YANARATAŞPiyano
PARVIN SEPEHRVANDPiyano
AYCA ŞİMŞEKŞan
EMRE CEBECİOĞLUPiyano
MERTKAN ZEYBEKOĞLUPiyano
ALP DENİZPiyano
MELİHA ENGİNPiyano
ECE NEHİR AYDINTiyatro
JİYAN KIZMAZFlüt
BORAN ÇALIŞBateri
NEHİR AKINYaratıcı Drama
EFE UĞURLUYaratıcı Drama
NAZ SUDE DAĞISTANLIGitar (Klasik,Bas,Elektro,Pop)
ERHAN KARAKAYAŞan
DEFNE ALEMDAĞResim
BELİZ UYSALPiyano
YAĞMUR ÇELENKGitar
ELİF DÜLGERKeman
BERKER GEZERPiyano
EBRU ARSLANGitar
ELİF ÖKSÜZŞan
ANIL SİNANGİLResim
ALİ CENKER AKKUŞTiyatro
FİGEN ÖZTÜRKPiyano
ELİF KIRÇİÇEKKeman
HALİL ARAS BOZKAYABateri
ÇAĞLA KELEŞPiyano
GONCA VARDARPiyano
BAHAR ÖZLEM EKERŞan
ZEYNEP TAYDAŞPiyano
TOLGA YELKENBASANŞan
ELVİN SU TATLIResim
ZEYNEP ENGİNKlarnet
ESMANUR GENÇResim
YELİZ KORKMAZResim
DİLA KARAGÖZPiyano
YUNUS KAYAFlüt
PINAR SEYHUNResim
FİDAN UCUZResim
BERDAN YILDIZPiyano
CAN GERÇEK AYGÜNEŞYaratıcı Drama
MERVE BAŞARANBale
NEZİHE NİLDEN TUNAPiyano
ŞAHİN DURNAŞan
ARDEN EGE MAYISOĞLUPiyano
EMİR KARADEMİRPiyano
NAMIK MERT YİĞİTYaratıcı Drama
SİAMAK SADEGHDOKPTBağlama
BERFİN ERDEMPiyano
ÇAĞAN KAYTANYaratıcı Drama
ALİ AYDIN MENEKŞEYaratıcı Drama
YASEMİN KOCAMANDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
ZEYNEP BERATOĞLUYaratıcı Drama
CANAN KAYALARŞan
HASAN BOZYOKUŞTiyatro
ÖMER KAYALIYaratıcı Drama
FATMA DORA ALTAŞ Piyano
DURU KOÇAKPiyano
İDİL KOÇAKPiyano
ILGIN TUMANResim
İKBAL ALANYaratıcı Drama
EBRU AYSOYSALPiyano
CEREN DİZARResim
YADEN BUYRUKBale
DİLEK ÖZGÜRResim
SUNA DENİZ KESKİNDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
DORUK DİKMENLİYaratıcı Drama
ZEYNEP ÖRÜKYaratıcı Drama
ENSAR KAYRA YILDIRIMYaratıcı Drama
ÖMER TUĞRA YILDIRIMYaratıcı Drama
ÖMER SAFA OLGUN Gitar
TALAT CANTÜRK GÜRSULGitar
BÜŞRA HİKMET UTKUPiyano
BEYZA ÇAVUŞResim
ECE FUNDA ŞAHİN Keman
DENİZ EFE EMECANBateri
DEFNE KURANBale
MURATHAN ATEŞYaratıcı Drama
YİĞİT ATEŞResim
BATUHAN ARGÜNYaratıcı Drama
BURAK ÇAVUŞOĞLUPiyano
NİSA DENİZ KARAYaratıcı Drama
EMİNE CABIOĞLUResim
BUSE NUR ULAKFlüt
HAVVA ÇEVİKDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
HATİCE KARAKÖSEBağlama
RECEP YİĞİT YÜKSELGitar
AYŞE SELİN YURTSEVER Bale
EMRE ANAPALIGitar
İREM TEKKELİGitar
DENİZ EFE EMECANBateri
SEYFİ İSLAM CERANPiyano
SEYFİ İSLAM CERANResim
METE ÖNALPiyano
JANBERK BULUTPiyano
SENA TUNÇBale
YASİN BUYRUKKeman
BERKİN DURMAZBateri
KHANBALA ALİYEVGitar
EREN CANERBateri
AHMET BURAK ŞAHİN Keman
MUSTAFA MUMAYGitar
BEREN HEPSERTGitar
ÇAĞAN KEMERLİGitar
GÜRKAN YILMAZPiyano
ZULFİYA ZAHİDOVAPiyano
HASAN EMRE ERDURAKGitar
ABDOLMAJID ASKARIZADEHPiyano
TÜRKAN AYGENGitar
BARTU USTAOĞLUYaratıcı Drama
ELA ÖZCANYaratıcı Drama
ZEHRA YAZICIResim
NEHİR KOCAGİLBale
ARDIÇ AKSUResim
BELEN ÖZGÜÇBale
ULAŞ HEPSERTKlarnet
AZRA BAYRAMYaratıcı Drama
FURKAN ERDEM HÜNERYaratıcı Drama
ARDA SOYLUPiyano
DENİZ SAYLIK Piyano
ZEYNEP PEKERResim
EMRE CAN SÜRALŞan
SERKAN KONCAOĞLUPiyano
KEMAL EREN TÜRKMENYaratıcı Drama
MERT ÖZTÜRKGitar
EFE ÜNSALPiyano
MUSTAFA ASIM DEMİRKOLKeman
NAZLI EVİN TAŞATANŞan
GAMZE BALDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
İDİL KORKUTResim
YAĞMUR AKTAĞYaratıcı Drama
MİNA YILMAZPiyano
SERTAÇ İÇTENGitar
METİN AYDINGitar
ECRİN BODURResim
BEGÜM ÖNEYBale
HAZAN ERBAŞŞan
ERKAN KÖSEOĞLUKeman
SELEN ORUÇOĞLUŞan
MİNA YILDIZPiyano
İPEK DOLUPiyano
EMEK DENİZ DOĞANPiyano
AHMET AĞLIÇPiyano
ZEYNEP AKÇAKeman
ÖZLEM BULCUDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
ELA EFLİN METİNBale
NURAN GEZİCİResim
DEFNE BAKIRResim
İLAYDA YALÇINAkordeon
FİKRET ZAFER DUVANBağlama
RÜZGAR ÖZDEMİRYaratıcı Drama
AYNUR KESEROĞLUDüğün Dansı
NİSA KÜPELİPiyano
ÖMER TAYLAN ŞAHİN Gitar
SERKAN KORKMAZGitar
EGE EREN ŞENFlüt
DERİN SU KORKMAZYaratıcı Drama
MURAT ÇETİNKAYAKeman
ELA ZEYNEP GÜLTEKİNYaratıcı Drama
FULYA KARAResim
MUSTAFA AKKIZBağlama
DORUK YILMAZGitar
METEHAN ALTINDİLŞan
SELVİ DUYUMKeman
CANSU YILMAZPiyano
AYNUR BAYDİLLİŞan
ASYA TÜRKSEVENBale
ZAFER BERKEHAN PEKKANGitar
URFAN JAFAROVDüğün Dansı
ELİF BEŞİNCİŞan
OSMAN DÖNMEZResim
DORUK RÜZGAR SARAÇERPiyano
FULYA MUTLUDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
FATMANUR ÇEBİDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
YETER ÇEBİDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
GUSHODAKHON SOTVOLDIEVADans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
PINAR ÖZTÜRKPiyano
OKAN BEYHANDüğün Dansı
AYŞENUR DEMİRResim
ALİ KOÇBağlama
ZEYNEP ŞEYHOĞLUBateri
EGE SEZEGENGitar
SÜMEYYE BARUTÇUResim
MEHMET YILMAZŞan
KAAN YİĞİT FIRATGitar
İBRAHİM HALİL ÜNLÜBağlama
RÜZGAR BİROLYaratıcı Drama
DOĞA BİROLYaratıcı Drama
BEYZA BARANOKPiyano
DERİN ALKAYAPiyano
ŞİMAL NWOKOROŞan
AYBERK OKAN HACERGitar
SEVİM GAMZE ÇANKAYAPiyano
HATİCE ERDOĞANDans(Latin,Tango,Hip-Hop,Oryantal)
İREMSU UYGURŞan
BURÇAK SEVENPiyano
CAN KEREM AKBateri
AYFER DEMİRELResim
EFE ERİŞResim
FATİH MEHMET KAYAŞan
IRAZ KOBANBale
PELİN ŞİRİNPiyano
AYŞE NAZ MİRASYEDİYaratıcı Drama
ARAT MUSOSOĞLUŞan
BERKAY ERYILDIZGitar
LİDA TURĞUTTiyatro
BİLGE ERDOĞDUPiyano
İREM BOZKURTTiyatro
FERHAT ERİNÇKlarnet
ŞEYDA SARIÇAYFlüt
KEREM KAHYAGitar
ÇAĞLA DEMİRŞan
SENA ERTOPKeman
ONUR ERDOĞANKeman
HAZAR PARMAKSIZPiyano
ASELNAZ ELİDOĞRU Bale
GÖZDE DÖNMEZBale
SİNAN ÜLKENBateri
EGE ERUÇARViyolonsel
YUSUF KÖSEResim
BUSE ÇEVİKBAŞYaratıcı Drama
ELİSA AYDINKeman
MAZİ KUTLUPiyano
GÜLBİN ZEYNEP ARALPiyano
SELİM TUNAPiyano
TUANA AĞRİKLİTiyatro
SİNAN ÇOLAKKlarnet
İNCİ TEMURBale
TAYFUR ÖZBOLATBağlama
CEMRE DAĞBale
DURU UYSAL Bale

 

 

İş, okul ve şehrin baskı  dolu yaşamı ile stresinden uzaklaşıp daha sosyal olmak için biraz zaman ayırmalısınız.

 

Çok değil; haftada birkaç saat ayırarak sizler ve çocuklarınız da bu stresten kurtulabilirsiniz.

Nar Sanat İstanbul Eğitim ve Kültür Sanat Derneği  bunun için yola çıktı ve sizlere M.E.B. Özel Nar Sanat Eğitim Kursunu Kurdu.

Sizleri eğitimlerimize bekliyoruz. Kendiniz ve çocuklarınız için birkaç saat ayırıp şehrin stresinden uzaklaşıp Nar Sanat’ın güler yüzlü, sıcak, güvenli, düzeyli sanat dolu dünyasına gelin.

Hiç bir şeyle ilgilenmiyorsanız bile buyurun  gelin misafirimiz olun. Sohbet edip kahve ikram edelim.

Tüm sıcaklığımızla sizleri bekliyoruz.

Eğitimlerimizi mi merak ediyorsunuz?

Her yaş aralığı, her yetenek ve hobi için yetkin eğitmenlerimiz ve gülen yüzümüz ile yanınızdayız.

 

    EĞİTİMLERİMİZ

Müzik Kursları

Dans Kursları

Akademiye Hazırlık

Görsel Sanatlar

Piyano EğitimiBaleResimResim Kursları
Gitar EğitimiModern Dans–  İç Mimari–  İleri Düzey
–  Pop GitarLatin Dansları–  Resim–  Başlangıç
–  Klasik Gitar–  Salsa–  HeykelKara Kalem
–  Elektro Gitar–  TangoSahne SanatlarıKarikatür
–  Bas Gitar–  Bachata–  TiyatroFotoğraf
–  Akustik Gitar–  Flamenko–  BaleKısa Film
Keman Eğitimi–  Cha Cha–  Müzik ve Ses
Bateri Eğitimi–  Merenge
Viyolonsel Eğitimi–  ValsSahne SanatlarıKoro
Akordeon Eğitimi–  BoleroTiyatroTürk Halk Müziği
Bağlama Eğitimi–  RumbaYaratıcı DramaTürk Sanat Müziği
Kanun Eğitimi–  LambadaDiksiyon
Ud Eğitimi–  SambaY.Drama Liderliği
Org EğitimiDüğün Dansı
Saksafon EğitimiHip Hop
Şan Eğitimi–  Çocuk
Solfej Eğitimi–  Yetişkin
Flüt Eğitimi
Klarnet Eğitimi

Düğün Dansı Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ÖN KAYIT formunu doldurabilirsiniz.

ÖN KAYIT


Düğün Dansı Eğitimi hakkında detaylı bilgi için ÖN KAYIT formunu doldurabilirsiniz.

ÖN KAYIT