Şunun için etiket arşivi: dans dersleri

Bakırköy Kafkas Halk Dansları, Türkiye’de bir ilke imza atarak dünyaca ünlü üç dans topluluğu; Georgian National Ballet, Sukhishvili Georgian Legend Erisioni ve Ensemble Rustavi’yi bir araya getirdi. Masterclass çalışmalarımız dans topluluklarında yer alan dansçı ve müzisyenlerin eşliğinden 2 gün sürdü.

Eğer sizde Azerbaycan, Gürcistan, Dağıstan, Çeçenistan, Kuzey Kafkasya ve çerkez danslarını öğrenmek istiyorsanız İletişim: 05534655036 Deniz İme

Street Jazz derslerimiz ile 4-7 yaş grubu minik dansçılarımız ile bir aradayız.

Coşkulu ve enerjik ritmleri ile hem eğlendirecek hem de miniklerimizin zihinsel ve bedensel aktivitelerini pekiştirecek ve sosyalleşmelerine büyük katkı sağlayacak. Enerjilerini dolu dolu harcayabilecekleri ve fayda görebilecekleri bir dans türü Street Jazz.

Minik dansçılarımızı Nar Sanat Eğitim Kursu’na bekliyoruz. 4-7 yaş grubunda Street Jazz ile yerimizde duramayacağız.

Detaylı bilgi ve iletişim için 02125708068’i arayabilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel bir kurs olan Nar Sanat’ta eğitmenlerimizin değerlendirmesi sonucunda yaş ve eğitim seviyelerine göre sınıflandırılan öğrencilerimizle bale ve dans derslerimize 3-4 Ağustos itibariyle yeniden başlıyoruz.

Haziran sonunda gerçekleştirilen yıl sonu gösterimizden sonra bale ve dans öğrencilerimiz için verilen bir aylık kısa bir aranın ardından Ağustos ayından itibaren hem bale hem de dans gruplarımız yeniden açılıyor.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’muzdaki bale derslerine 3,5 yaştan itibaren öğrenci kabul edebiliyoruz. Hafta sonları gerçekleşen bale derslerimiz öğrencilerimizin dikkat toplama süreleri ve bedensel yapabilirlikleri düşünülerek haftada bir gün yarımşar saatlik iki ders saati şeklinde uygulanmaktadır.

Eğer sizde çocuğunuzun bale veya dans ile ilgilenmesini istiyorsanız, ücretsiz yetenek testimizden yararlanabilirsiniz.

Bale ve dans derslerimizle ilgili detaylı bilgi : 0212 570 80 68.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak dans derslerimizle sizleri buluşturmaya devam ediyoruz.

Modern dans, Street Jazz, Tango, Bachata, Salsa, oryantal ve zumba derslerimizle dansın büyülü dünyasında yolculuk edebilmek için tam zamanı!

Hem yetişkinler hem de çocuklar için hazırladığımız ders programlarıyla içinizdeki dansçıyı dışarıya çıkarabileceksiniz.

Dans Eğitim Koordinatörümüz Naz Kurtuluş ve dans eğitmenimiz Sibel Aytan’ın yönetimindeki dans derslerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve ön kayıt için 0212 570 80 68 ve 0530 880 71 80 iletişim kurabilirsiniz.