Yazılar

Çocuklara özel Latin Dansı derslerimiz sizleri bekliyor

Küçük yaşta çocuğunuzun yeteneğini keşfedip, çocuğunuzu sanata yönlendirdiğinizde geleceği için önemli bir adım atmış olacağınızı hatırlatmakta fayda var.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak vermiş olduğumuz bale, modern dans, street jazz, hip hop danslarının yanı sıra çocuklara özel Latin Dans derslerini sunuyoruz.

Çocuk latin danslarımızla ilgili detaylı bilgi ve ön kayıt için: 0212 570 80 68 ve 0530 880 71 80.

Çocuklar için sanat dolu bir pazar!

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, pazar günleri çocuklarınızın eğlenceli bir gün geçirmesini ve sosyalleşmesini sağlayacak dikkat çeken bir programa imza atıyoruz.

“Çocuk Pazar Sanat Okulu” ismini verdiğimiz bu 4 saatlik paket programa kayıt yaptırdığınızda Çocuk Koromuz, dans ve resim derslerimizden faydalanabileceksiniz.

Pazar günleri saat 12.00’da Nar Sanat Eğitim Kursu’nda keman ve piyano eğitmenimiz Fahri Karaduman’ın yönetimindeki Çocuk korosuyla başlayacak programımız, saat 13.30’da Bale ve Dans koordinatörümüz Naz Kurtuluş’un yönetiminde dans dersi ve sonrasında da saat 14.40’da resim eğitmenlerimiz Sevgi Gencan ve Yeter Akçiçek ile resim dersiyle son bulacak.

7 Ocak’tan itibaren uygulanacak “Çocuk Pazar Sanat Okulu”muzla ilgili olarak detaylı bilgi ve iletişim için: 0212 570 80 68- 0212 570 80 98 – 0530 880 71 80

Swing Lindy Hop Dans Dersleri Nar Sanat’ta

1920’lerin ortasından başlayarak 1940’lara dek süren ve cazın altın çağı sayılan swing döneminde cazın sadece dinlemek amacıyla değil, dans içinde var olduğunu savunan Lindy Hop, Harlem kökenli ve Afro – Amerikan bir sokak dansı türüdür. Lindy Hop’un swing danslarının en yaygın hali olduğunu söylersek hata yapmış olmayız.

Hem dansı, hem de müziği ile 20. yüzyılın en büyük ve en popüler caz akımı olarak kabul edilen Swing hareketi, Harlem’den ve Savoy’dan tüm Amerika’ya, oradan da Hollywood filmleri aracılığıyla tüm dünyayı sarmıştı.

1945’ten itibaren etkinliğini yitirmiş gibi gözükse de son yıllarda bu dans yeniden popüler olmaya başladı.
Eğer sizde geçmişlerin bu popüler dansını yeniden keşfetmek ve fark yaratmak istiyorsanız Nar Sanat Eğitim Kursu’nda yakında bu dans ile buluşabileceksiniz.

Detaylı bilgi ve iletişim için TIKLAYINIZ…

Oryantal Dans kursu Bakırköy ‘de başlıyor

Oryantal ateşi Nar Sanat ‘tan esiyor!

Salsanın yakıcı ateşini ilgilenenler bilir ve ya Tangonun karizması ve kışkırtıcılığı peki Oryantalin doğudan esen kıvraklığı, yakan ateşi, kıpırtısı…

Kabul etmek gerekir kanımızda var oryantalin ritmini duyunca kalkıp oynama arzusunu. Hani derler ya “Kapı gıcırtısı bile yeter bize” hayır bu defa yetmez ritmi doğru tutalım ve Nar Sanat ‘ın yetkin eğitmenleri ile Oryantali öğrenelim! Hem dans edelin hem vücudunuzu forma sokun doğudan esen profesyonel bir sanattır elbette eğlence ve spor yönünü unutmamak gerek.

Yeni sezonun ilk Oryantal Dans dersine bekliyoruz. Pazartesi 24 Ekim, saat : 15:00 ve 17:00 arası oryantal dans dersi başlıyor. Konusunda yetkin hocalarımızla hem eğlenin hem de geleneksel oryantal dansı öğrenin. Sıcak bir ortamda müziğin ritmi sizi çağırıyor. Ücretsiz olarak Konuk olmak için lütfen adınızı yazdırın. Randevu için sitemizi ziyaret edip telefonunuzu yazın biz sizi arayalım. Bilgi Formu için Tıklayın.

Sayfalar

Dans Kursları

İlgilendiğiniz  DANS KURSUNA tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.