çocuk pazar

çocuk pazar konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. çocuk pazar konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. çocuk pazar konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri çocuk pazar konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, pazar günleri çocuklarınızın eğlenceli bir gün geçirmesini ve sosyalleşmesini sağlayacak dikkat çeken bir programa imza atıyoruz.

“Çocuk Pazar Sanat Okulu” ismini verdiğimiz bu 4 saatlik paket programa kayıt yaptırdığınızda Çocuk Koromuz, dans ve resim derslerimizden faydalanabileceksiniz.

Pazar günleri saat 12.00’da Nar Sanat Eğitim Kursu’nda keman ve piyano eğitmenimiz Fahri Karaduman’ın yönetimindeki Çocuk korosuyla başlayacak programımız, saat 13.30’da Bale ve Dans koordinatörümüz Naz Kurtuluş’un yönetiminde dans dersi ve sonrasında da saat 14.40’da resim eğitmenlerimiz Sevgi Gencan ve Yeter Akçiçek ile resim dersiyle son bulacak.

7 Ocak’tan itibaren uygulanacak “Çocuk Pazar Sanat Okulu”muzla ilgili olarak detaylı bilgi ve iletişim için: 0212 570 80 68- 0212 570 80 98 – 0530 880 71 80