çocuk dans grubu

çocuk dans grubu konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. çocuk dans grubu konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. çocuk dans grubu konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri çocuk dans grubu konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Yapılan araştırmalar sanatla büyüyen çocukların hem akademik hem de sosyal hayatlarında başarılı olduğunu ortaya koyuyor. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, hem çocukların hem de yetişkinlerin sanat ile iç içe olabilmeleri adına pek çok kursu sizlerle buluşturuyoruz.

Son zamanlarda sizlerden gelen 4-7 yaş grubu çocuklarımızı balenin dışında bir dans ile buluşturma talepleri üzerine bu yaş grubu için bünyemizde ÇOCUK DANS kursu açmaya karar verdik.

Eğitmenimiz Deniz Baydar‘ın yönetimindeki ÇOCUK DANS sınıfımıza katılan öğrencilerimiz; sosyalleşip arkadaş edinirken, hem vücutları forma girecek hem de esneklik kazanacak. Bu derslere katılan öğrencilerin kendilerine olan güvenlerinin de artacağını ve yaratıcılıklarının gelişeceğini belirtmekte fayda var.

Haftada 1 gün 2 ders saati şeklinde gerçekleşecek kurslarımız hakkında detaylı bilgi ve ön kayıt için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.