Çanakkale için çal

Çanakkale için çal konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. Çanakkale için çal konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. Çanakkale için çal konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri Çanakkale için çal konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Bugün 18 Mart… Çanakkale Zaferinin 103’üncü yıl dönümü…

Özel Nar Sanat Eğitim Kursumuzun Eğitim Koordinatörü ve Şan Eğitmeni Erkan Başa’nın da yer aldığı “Çanakkale için çal – Çanakkale Türküsü” projesini yeniden sizlerle paylaşmak istedik.

Kuzey Kumsal öncülüğünden oluşturulan projede bir çok müzisyen yer aldı. Eğitim Koordinatörümüz ve Şan Eğitmenimiz Erkan Başa da bu projede hem vokal olarak yer aldı hem de projenin vokal koçluğunu üstlendi.

“Çanakkale İçin Çal – Çanakkale Türküsü” projesinde türkünün ilk bölümü savaş zamanına hitaben geleneksel tarzda planlanmış, ikinci bölümünde ise savaşı kazanmanın ruhu ve coşkusu ile farklı dünya stilleri de yansıtılarak uluslararası bir değer kazanması sağlanmış.

İşte “Çanakkale İçin Çal – Çanakkale Türküsü” projesi: