Yazılar

7-9 yaş grubu bale kayıtlarımız devam ediyor

Erken çocukluktan itibaren tiyatral havası, estetik duruşu, müzikleri ve kuvvetli duygusu ile mutlaka çocuklarımızın hayatında olması gereken sanatlardan biri olan baleyi 3,5 – 5,5 yaş grubu öğrencilerimizle olduğu gibi 7-9 yaş grubu öğrencilerimizle de buluşturmaya devam ediyoruz.

Çocuklarınızın yaratıcılığını ön plana çıkaracak, estetik duygusunun gelişmesini ve bedensel gelişimini sağlayacak bale derslerimiz ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve ön kayıt yaptırmak için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.

Vagonova metodu nedir?

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak Bale derslerimizde Vagonova metodunu benimsiyoruz. Peki ama bale eğitiminde Vaganova eğitimi öğrencilere ne kazandırır?

Öğrencinin kendi alanında uzman öğretmenler eşliğinde çalışmasına olanak tanıyan, akademik seviyesine bilimsel katkıda bulunan bir metot olan Vagonova metodu, aynı zamanda öğrencilerin sanatsal gelişimini ve sanatsal bakışını da değiştirmektedir.

Vagonova metodu ile bale eğitimi alan öğrencilerin gelecek eğitim ve iş hayatı için oluşturacakları portfolyosu güçlenirken, öğrencinin özellikle gelecek eğitim ve iş hayatındaki uluslararası rekabet ortamında güçlü ve tercih edilir bir yapıya kavuşmasına da olanak sağlar.

Bale derslerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve ön kayıt yaptırmak için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.