bakırköy yaratıcı drama liderliği

bakırköy yaratıcı drama liderliği konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. bakırköy yaratıcı drama liderliği konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. bakırköy yaratıcı drama liderliği konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri bakırköy yaratıcı drama liderliği konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak; insanın insanla etkileşimde bulunduğu her alanda uygulanabilir bilgilerin verildiği Yaratıcı Drama Liderliği derslerini sizlerle buluşturuyoruz.

Psikolojik danışma ve rehberlik, sosyal hizmetler, sokak çocukları, işitme-görme-zihinsel-konuşma-otistik engelli çocukların eğitimleri, diğer eğitim bilimlerinde de kullanılabilecek faydalı bilgileri içeren Yaratıcı Drama Liderliği derslerimiz Pazartesi ve Perşembe günleri saat 18.00 ile 21.00 arasında programlanmıştı. Buna ek olarak şimdi de Pazar günleri saat 09.30 ile 14.30 saatleri arasında derslerimiz gerçekleşecek.

13 aylık bir program olan Yaratıcı Drama Liderliği dersi, 6 aşamadan oluşuyor. Sınırlı kontenjanın bulunduğu Yaratıcı Drama Liderliği programımızın sonunda staj projesi de gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi ve iletişim: 0212 570 80 68