Yazılar

Sesini doğru kullanmak isteyenler Nar Sanat’a

Şan dersi ; fonetik ,artikülasyon,diksiyon,doğru nefes kullanımı ve ses gürlüğü kontrolü gibi bir çok alt başlığı içerisinde barındıran , doğru şarkı söyleme eğitimidir.

Şan dersinde amaç hemen herkesin aklına geldiği gibi güzel şarkı söylemekten yanı sıra sesin doğru kullanımı öğrenmektir.

Herkes tarafından çok merak edilen ve çok sorulan bir soru olan ” Şan dersi sesi güzelleştirir mi ? ” sorusuna açıklık getirecek olursak ; ses eğitimi dersi ses renginde çok büyük bir değişiklik meydana getirmemekle birlikte ses sağlığını tehdit eden unsurları ortadan kaldırıp, sesin en doğru şekilde kullanılmasını sağlar.

Öncelikle Bakırköy Nar Sanat Eğitim Kursunda eğitim vermekte olan eğitmenlerimiz mevcut ses sınırınızı belirler ve bu sınırın daha verimli kullanılması adına sizin için önemli bir program hazırlar.

Nar Sanat’ta alacağınız bir yılı aşan şan dersi sayesinde sesin doğru kullanımını kavrar ve kolaylık günlük hayatınızda kullanabilirsiniz.

Eğer sizde sesinizi doğru kullanmak istiyorsanız 0212 570 80 80 – 0212 570 80 98 ve 0530 880 71 80 numaralı telefonlarımızı arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz…

Bakırköy Şan Dersi

İstanbul Bakırköy ‘de bulunan Nar Sanat Eğitim Kursu ‘muzda şan/ ses terapisi dersleri de yapılmaktadır. Şan derslerinde öğrencilerimize nota, ritim bilgileri, ses ve ses tellerini kullanma teknikleri aktarılırken, her öğrencinin seviyesine ve duruma uygun bir program takip edilmektedir.

Sesinizin güzel olduğuna inanıyor ve bunu düzgün bir şekilde kullanmak istiyorsanız şan tanışma derslerimize de katılım sağlayabilirsiniz. Kursumuzda eğitmenimiz tarafından uygulanacak 15-20 dakikalık ses, kulak ve ritim testine katılabilir, hem eğitmenimiz tanışabilir hem de kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Eğitmenlerimiz Konservatuar, London College Of Music, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine hazırlık için öğrencilerimizi özel bir programla hazırlamaktadır. Şan derslerimize 14 yaşını tamamlamış herkes katılım sağlayabilir. Yaş sınırı getirilmesinin en büyük nedeni sesin ergenlikten sonra oturmasıdır.

Diğer kursların üzerinde durmadığı solfej yani nota bilgisi dersleri kursumuzda eğitim veren tüm eğitmenlerimiz için son derece önemli bir noktadır. Nota bilgisi derslerine katılım enstrümanlarda olduğu gibi şan dersleri için de haftanın bir günü 40 dakikalık grup dersi şeklinde gerçekleşmektedir.

Yetişkinler için solfej derslerimiz perşembe günleri saat 18.00’da Burcu Işıl Oğuz hocamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kursiyerlerimiz şan dersine devam ettikleri sürece ücretsiz bir şekilde solfej derslerimizden de yararlanabilmektedir.

Kayıt yaptırmak için lütfen linki tıklayınız.

Blgi için : 0212 570 80 68