Yazılar

Her çocuk resim yapmayı sever değil mi ? Beyaz kağıdın üzerine kendi hayal dünyasını çizerken kim bilir neler düşünüyor. Keşke annemde yanımda olsa diyordur belki. Ama biliyor ki annesinin vakti yok, çalışıyor.

Bizde Nar Sanat ailesi olarak sizlere kendi dünyamızda çocuğunuza vakit ayırabileceğiniz bir atölye sunuyoruz. Çocuğunuzla resim yapabilecek onunla hoş vakit geçirebilecek bu renkli atölyemizde sizleri de görmek istiyoruz.

Söz veriyoruz Cumartesi günleriniz artık mutlu ve rengarenk geçecek…

Nar Sanat Eğitim Kursu’nda Resim eğitmenimiz Burcu BİNGÖL‘ün yönetimindeki Aile – çocuk resim atölyemizde çocuğunuzla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sınırlı kontenjan bulunan atölyemizde yer alabilmek için rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın.

Ön kayıt ve detaylı bilgi için: 0212 570 80 68 veya 0530 880 71 80

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak, 10. yılımızda da tıpkı daha önceki yıllarda olduğu gibi resim derslerimizle çocuklarınızın hayal dünyalarını geliştirebilmelerini, yeteneklerini kullanabilmelerini ve güven kazanmalarını hedeflemekteyiz.

Eğer sizde Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda eğitmenlerimizin yardımıyla çocuğunuzun becerilerini ortaya koymasını, sanatsal algısının oluşmasını desteklemek istiyorsanız mutlaka ücretsiz tanışma derslerimize katılım sağlamalısınız..

İletişim ve ön kayıt için 0212 570 80 68’i arayabilirsiniz.