bakırköy resim atölyesi

bakırköy resim atölyesi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. bakırköy resim atölyesi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. bakırköy resim atölyesi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri bakırköy resim atölyesi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Çocuğunuzla birlikte büyülü dünyalara yolculuk etmek istiyorsanız Nar Sanat Eğitim Kursu olarak ücretsiz resim atölyelerimize sizleri bekliyoruz.

Nar Sanat Eğitim Kursu’nda Resim eğitmenlerimiz Sevgi Gencan ve Yeter Akçiçek ile birlikte hemen hemen her hafta sonu gerçekleştirdiğimiz Aile Çocuk atölyemizin bir yenisini 17 Aralık’ta 4-6 yaş grubu çocuklar için saat 10.00’da, 7-9 yaş grubu için ise saat 15.00’da gerçekleştireceğiz.

Aile – çocuk resim atölyelerimizde sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Bu nedenle bu keyifli atölyelerimizde yer alabilmek için rezervasyon yaptırmayı sakın unutmayın 🙂

Ön kayıt ve detaylı bilgi için: 0212 570 80 68