Şunun için etiket arşivi: bakırköy özel flüt dersi

Bakırköy ‘de bulunan Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda müzik sevgisini aşılamak, müzik duygusunu geliştirmek ve beynin mantıksal işleyişini arttırmak üzere verilen kurslarımızdan biri de flüt derslerimizdir.

Flüt derslerimiz haftada bir gün 45 dakika bire bir özel ders şeklinde gerçekleşmektedir. Nota, ritim ve flüt çalım tekniklerini bu derslerimizde aktarmaktayız. Flüt derslerimiz için her öğrencinin seviyesine uygun olarak bir program belirlemekte ve ilerleyen seviyelerde öğrencilerimizin dinlediği müzik tarzını da çalabilmesini hedeflemekteyiz.

Derslerimiz bire bir özel olduğundan dolayı dersin gün ve saatini eğitmenimizin ve sizin programına göre ayarlamaya çalışıyoruz.

Nar Sanat Eğitim kursu olarak flüt derslerimize kayıt olmadan önce hem öğretmenimizi ve tekniğini hem de yerimizi ve çalışma prensiplerimizi öğrenebilmeniz açısından ücretsiz 10-15 dakikalık tanışma dersleri gerçekleştirmekteyiz.

Kursumuz, Konservatuar, Eğitim Fakültelerinin Müzik Bölümleri, Anadolu Güzel Sanatlar Liseleri programlarının sınavlarına girmek isteyen öğrencilerimize de düzenli ve sistemli çalışma programları uygulamaktadır.

Ayrıca flüt derslerimize katılım sağladığınız sürece Nar Sanat Eğitim Kursu eğitmenleri tarafından verilen solfej yani nota bilgisi derslerimizden yararlanabiliyorsunuz. Bu dersler ilkokul ve ortaokul öğrencileri için pazar günleri 18.00, okul öncesi yaş grubu için pazartesi günleri saat 18.00 ve yetişkinler içinde perşembe günleri saat 18.00’da gerçekleşmektedir.

Yan Flüt eğitmenimiz Özgürcan Dursun tarafından hazırlanan, Youtube’da yayınlanan Yan Flüt Eğitimimizin ilk videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.