bakırköy fotoğraf dersleri

bakırköy fotoğraf dersleri konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. bakırköy fotoğraf dersleri konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. bakırköy fotoğraf dersleri konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri bakırköy fotoğraf dersleri konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Henri Cartier Bresson tarafından “insanın aklını, gözünü ve yüreğini aynı hizaya getirmesi” olarak tanımlanan fotoğrafçılığı Özel Nar Sanat Eğitim Kursu olarak sizlerle buluşturuyoruz.

Teknolojinin gelişmesi ve fotoğraf çeken cep telefonlarının herkesin cebine girmesiyle birlikte tam anlamıyla bir dijital fotoğraf çılgınlığı çağına girdik. Bu çılgınlığı bir kenara itip, fotoğraf çekmenin sadece deklanşöre basmaktan ibaret olmadığını bilenlerdenseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nda fotoğrafçılığın büyülü dünyasına adım atmanın tam zamanı!

Fotoğrafçılık derslerimizin başlangıç seviyesi iki ay boyunca cumartesi günleri 2 ders saati şeklinde devam edecek. Fotoğraf eğitmenimiz Eda Demir’in yönetimindeki fotoğraf derslerimiz ile ilgili detaylı bilgi ve ön kayıt için 0212 570 80 68 ve 0530 880 71 80 iletişim kurabilirsiniz.

Fotoğrafçılık Eğitmenimiz Eda Demir’in CV’sine ulaşmak için buraya tıklayın…