bakırköy Dans dersi

bakırköy Dans dersi konusunda en iyi eğitimleri sağlıyoruz. bakırköy Dans dersi konusunda arayış içindeyseniz Özel Nar Sanat Eğitim Kursu en iyi eğitimi size sunacaktır. Eğitimlerimizin tamamı M.E.B. onaylı uzman eğitmen kadrosu ile yapılmaktadır. bakırköy Dans dersi konusunda aşağıdaki bağlantıları inceleyebilirsiniz. Bu bağlantılardan herhangi biri bakırköy Dans dersi konusuna uymuyorsa lütfen bize ulaşın.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Nar Sanat Eğitim Kursu’nda yaz aylarında hem fit kalmak hem de eğlenmek isteyen siz değerli velilerimizi oryantal eğitmenimiz Hatice Sibel Aytan ile buluşturuyoruz.

Eğer sizde oryantal derslerimizden yararlanmak istiyorsanız 11 Temmuz Perşembe akşamı saat 19:00’da gerçekleşecek ücretsiz tanışma dersimize katılabilir, yerimizi görebilir hem bizimle hem de eğitmenimiz ile tanışabilirsiniz.

Ücretsiz tanışma dersimize katılım sağlamak için detaylı bilgi ve iletişim: 0212 570 80 68

Özel Nar Sanat Eğitim Kursu’nun Bakırköy’de bulunan eğitim merkezine Ataköy, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Bahçelievler, Bağcılar, ikitelli, Atakent, Zeytinburnu, Küçükçekmece, Halkalı toplu konutlar, Sefaköy, Yenibosna, Güngören, Bahçelievler, Soğanlı, Cennet Mahallesi, Avcılar, Başakşehir, Bahçeşehir’den rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kursumuzda tüm branşlarda dans kayıtları başlamıştır.

Latin Dans, Salsa, Tango, Bachata, Flamenko, Cha Cha, Vals Samba, çocuklar için Hip Hop, Modern Dans, gün seçimi için geç kalmadan başvurmak için  için tıklayın : https://www.narsanat.com

Telefon : 0212 570 80 68